Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim ilyeneket mond hogy "remélem 10 év múlva is együtt leszünk" az mit jelenthet? És az alábbiak Lehet tényleg szeret és majd akar babát, elképzeli velem a jövőt? Már jövő évi nyaralásunkat is tervezi

Figyelt kérdés

"kéne félretennem pénzt lakásra, hogy mire esedékes lesz, tudjunk hol lakni, egy gyereket nem lehet albiban nevelni."


"Most hétvége óta úgy érzem valamiért mégjobban szeretlek mint eddig, lehet az új hajadm iatt, vagy nem is tudom, olyan jól éreztem magam, most tényleg vidám voltál és ilyenkor nekem is jó kedvem lesz."


Vagy mikor néztünk filmet akkor elkezdte mondani hogy ennek a nőnek nagy szemei vannak, és tök szép arca,

(nagy szemü csajok voltak esetei plusz hullámos haj és mosolygós arc) mintha idegesíteni akarna

erre mondja hogy mi a véleményem arról a pasiról. De nyugodtan mondjam, ha tetszik nem sértődik meg. Mondtam h nem rossz, aztán mondja hogy "mer láttam felcsillant a szemed, mikor megláttad" aztán a nő igazi filmbéli partnerét elkezdte fikázni, milyen szarul néz ki, pedig elég jól nézett ki. Én nem dicsértem, nem isk éne nekem, de ő csak egy színész. Mégis olyan volt mintha féltékeny lenne. És direkt próbálna engem is azzá tenni :)


meg barátnőmről kért képet, mondván neki kell (msn en) mert hogy szereti tudni képről kiről van szó, hogy kiről beszélek....) persze mutattam már róla /-róluk csak mnidig kimegy a fejéből az arc meg a név,

féltékeny lettem kicsit, persze nem küldtem át képet, nem fogadta el csak megnézte volna, aztán mondta h kicsit szarul esett neki mikor haverjait (találkoztam már velük) felvettem msn re, nekem is szarul esett volna ha tudtom nélkül a barinőimet felveszi msn re .... na igen, ebbe nem gondoltam bele, de én jóba vagyok haverjaival, és tényleg csak áradoztam nekik Zoo ról, :)

lehet tényleg kcisit féltékeny? nem jellemző rá, meg is lepődött egyszer, exemről meséltem, és volt pasi helyett azt mondtam véletlenül h pasim, pedig tényleg nem érdekel már, és olyan fejet vágott h ihajj, bevallotta h most éfltékeny lett, de örül neki kicsit, mer így érzi h mégfontosabb vagyok neki. amúgy volt barátnője őt már csalta meg, első barátnője volt, két és fél évig ovltak együtt, bízott benne persze és ez lett.

Megértem ezekután. Engem nem csaltak meg még. És ő se soha senkit, alig volt barátnője, minden komolyabb szerelem után másfél két évig nem is volt senkije.



Imádom :)


2010. szept. 25. 01:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

hát nem is akarok több pasit már, és úgy akartam írni, hogy nem csaltak meg, az az eddig meg a még az felejtős, valszeg' nem is fog, de azért lekopogom.

:) nekem sem áll szándékomban félrelépni, sem elhagyni más miatt. Az a tekintet nem csal :)

2010. szept. 25. 01:57
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Fasza.

És most mi mit csináljunk veled?

2010. szept. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az idézeteket ő mondta, ezek alapján mire következtethet egy kívülálló? Tényleg akarhat majd gyereket pár év múlva, és komolyan tervezheti velem az életet? Mindezek 4-5 hónap után.
2010. szept. 25. 02:08
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
micsoda rózsaszin álomkép. A második válaszolóból ordit az irigység :D hány éves vagy, 16? Félek, sokan bezuzzák majd ezt a topicot
2010. szept. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok 16, csak szerelmes, életemben először úgy, hogy viszont, és kapcsolatban :)
2010. szept. 25. 02:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek most kb mi is így vagyunk a barátommal. Szerintem hagyd magad sodródni az árral, aztán majd kiderül mi lesz.

23/L

2010. szept. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Még az elején vagytok, ráadásul tapasztalanok. Te legalábbis biztos hogy az vagy.
2010. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondtak már szép szavakat, és rám is néztek már full szerelmesen, feleségül is akartak venni, kb én is így örültem mint Te, mégis elhagytak! Semmi sem 100 százalék!!
2010. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

persze, mer páromat is két és fél év után csalta meg a nője, igaz ő nem akarta elhagyni, párom hagyta el őt....

de akkor már csaj nem volt belé szerelmes valszeg, sőt lehet régebben is pasi téma miatt nem kereste, csak nem árulta el neki, mer furán viselkedett.....

igaz a csaj akkor még csak 15 volt, meg ő volt első pasija komolyabb szinten, szal várható volt h egyszer vége, meg el kellett mennie tanulni messzire később. De párom sosem csalt meg senkit, csak három csaja volt, és mniden kapcsijak özt ovlt vagy egy két év szünet, se szex, se kapcsolat. Mikor ő dobta ki al ányt az is azért ovlt, mer a csaj csalta meg, ezek miatt volt az első kapcsolata után csak két hónapos, fél éves kapcsija. Ahol két hónapig tartott, az azért volt, mert a lányról kiderült, hogy drogozik, és hogy el akarja magát veteni feleségül, meg gyereket akar. De akkor még csak 18-19 évesek voltak, a csaj még annyi se, és két hónapja ismerték egymást, úgy elég gáz. Azt mondta Zoo hogy kakpriban a ovlt nőjének sokmindent lenyelt és megbocsájtott, de már tudja h nem érdemelte meg, már másként gondolkodik mint akkor, már meg szeretne állapodni. Ő nem a nagydumálás embere, hisz ritkán mondta azt hogy szeret, inkább mutatta mint mondta, azt meg hogy milyen ember ő, azt elmesélték nekem a barátai, meg az anyukája, a testvére. Anyuékkal is nagyon jóba van, mikor nem voltam ott, akkor anyámnak azt mondta személyesen is meg telefonon is hogy nagyon szerelmes belém. Nekem is azt mondta, hogy csak úgy érdemes valakivel együtt lenni, ha szeretem szerelemmel, nem pedig sajnálatból, vagy érdekből. Mert előző pasimmal már a végén inkább törődésből voltam együtt, ragaszkodásból nem szerelemből, igaz bele is roskadtam emiatt. Félt talán h miért is vagyok ővele, dem ondtam bármi lenne én velem őszintén meg lehet beszélni, de nem vagyok az a tipus, aki valakit elhagy azért, mer egym ásik pasi tetszik neki, megcsalni meg főleg nem szokásom senkit, vagy vele vagyok mert szeretem, vagy nem, sosem kerestem alkalmi kapcsit. Se buliba nem járunk, nyáron strandra se, inkább csak melózunk, meg otthon dvd zünk, vagy elmegyünk vacsizni, nagyokat szeretkezünk, főzőcskézünk, haverokkal találkozunk együtt. Mondta h szeretne gyereket, de még szeretne pénzt gyűjteni, és előbb lakást venni :)

2010. szept. 26. 01:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Most komolyan mi másért mondana neked ilyneket,ha nem azért mert szeret?

Szerintem tök logikus,, inkább örülj,h ilyen párod van és kész. :)

2010. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!