Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves srác 14 éves csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves srác 14 éves csajjal, nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt. Tökjól eltudunk beszélgetni meg minden. Tetszem neki és szó mi szó nekem is bejön. Egyetlen problémám hogy 4 évvel idősebb vagyok nála. Szerintetek mit tegyek?
2011. máj. 1. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

én 15vagyok 22éves lesz barátom semmi baj nincs vele nyugodtan járj vele ha elég érett hozzá:) mi is jól elvagyunk és nem érdekel h mit gondolnak mások még ha le is robancoznak


ha szereted akkor járj vele:):):) 15L

2011. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2011. máj. 1. 22:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de azért ne csodálkozz ha a szülei nem lesznek elragadtatva!
2011. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hát ez meg a másik fele! xd

kösz a választ! :)

2011. máj. 1. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:
én semmiképpen nem ajánlom de ha nektek ez a jó.. én az ilyet ellenzem
2011. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ez még a büntetik kategória. Járjatok, de még várj a szexel. Azért egy 14 éves még igen csak kislány...
2011. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi nektek is. :)
2011. máj. 1. 22:22
 8/13 anonim ***** válasza:

lehet a szülei ellenzik első vagyok


nekem is ellenezték h én ezt hogy képzelem stb stb .... aztán megbékéltek vele oszt tök jól elvan mindenki :) szóval csak ídő kérdése:):)

2011. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Én úgy számolom, hogy a korod/2+7= barátnő ideális vagy minimum kora!
2011. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm is ennyi volt mikor összejött az első pasijával, náluk is ugyanez volt a felállás, 14-18 évesek voltak. 2 évig voltak együtt, aztán a srác lelépett, de addig nagyon boldogok voltak és minden szuper volt. Ha a lány érettebb típus egy kicsit, és nem egy szeszélyes, hisztis pics. akkor simán működhet. Végülis 4 év nem a világ.
2011. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!