Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet, ha karácsonyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet, ha karácsonyra sálat küldök neki? Vajon nem sértődne meg?

Figyelt kérdés

Van egy kedves srác, akivel hosszú évekkel ezelőtt ismerkedtem meg, de sohasem találkoztunk. Amit tudni kell, hogy mostanában kezdjük flörtölősre venni a dolgot. Arra gondoltam, hogy karácsonyra küldenék neki egy sálat ajándékként, csomagban. A dolog lényege az lenne, hogy múltkor sokáig beszélgettünk arról, miért nem hord sálat... Azt mondta ő maga nem tudná elképzelni, hogy elmegy egyet venni, meg azt hordani férfiatlan. Próbáltam rávezetni, hogy szerintem meg mennyire szexi, és szívesen húzom magamhoz a párom az utcán úgy, hogy közben a sálat fogom, ez persze tetszett neki, és megígérte, meggondolja, és az első találkozáskor talán így fog várni. :)

Tehát arra gondoltam, -mivel nem sokkal karácsony utánra tervezzük a találkozót- hogy kedves, vicces ajándékként, célzásként küldök neki egyet. Vagy ne tegyem?

Persze, felnőtt emberek vagyunk, és nyilván tisztában vagyunk vele, hogy nem holtbiztos a találkozónk végkimenetele, ennek ellenére barátként is számítunk egymásra a továbbiakban. Azt sem szeretném, ha konkrét célzásnak venné, hogy biztosan benne lennék egy párkapcsolatban, de fordított esetben én jót mosolyognék rajt, és szerintem ő is ilyen. Mégis mások véleményét várnám, hasonló esetben megtennétek? :)

23/L


2010. dec. 12. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet, fordított esetben én örülnék neki:) jópofa
2010. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó. Apróság, de sok mindent elmond. Ötletes ajándék. Remélem összejöttök :)
2010. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez frankó, én is 23/L vagyok, és én is pont ezt tenném ilyen helyzetben. Küldenék egy sálat. Mindegy a dolgok kimenetele, baráti ajándéknak is tökéletes.
2010. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!