Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány az osztályban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban és nagyon tetszik nekem. Karácsonyra szeretnék neki adni valami ajándékot jelzés képpen, hogy tudjon róla, hogy tetszik. Egy ezüst nyakláncra gondoltam egy kis medállal. Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem, akkor valami más ajándék tipp?:) 14/F
2010. dec. 2. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Képes lennél ezüst nyakláncot venni valakinek, akit nem ismersz, csak tetszik. :D Nagy az isten állatkertje.

Igen vegyél neki ezüstnyakláncot! XD

2010. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki arany nyakláncot xD
2010. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem kell ilyen nagy ajándék vegyél valami kis aranyosat pl valami pl püst nem drága nem is kell annak lennie egy apró figyelmesség elég hogy lássa bejössz neki
2010. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőre ez túlzás lenne. Inkább vegyél neki egy szál vörös rózsát, abból mindjárt leveszi, hogy mi a szitu. Utána, ha esetleg összejöttök, még mindig vehetsz neki láncot!
2010. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ékszert csak olyannak ad az ember akivel közeli kapcsolata van.Osztálytárs még nem az.
2010. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen plüssre gondoltam már, csak nemtaláltam olyat ami tetszene
2010. dec. 3. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyél neki óvszert és mond "h velem használd el baby "
2010. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tollat gravíroza?
2010. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!