Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok belé szeretni. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok belé szeretni. De akkor mi tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy párom, és a főnöke irtózatosan jó pasi. Látom minden héten és folyamatosan olyanokat szólogat be amiket csak tőle tűrök el. Minden egyes alkalommal amikor találkozunk, folyton beszólogat és a melleimet nézi,és ezt nem is tagadja. Nagyon őszinte és becsületes embernek tartom, részemre mindig megmondta ha valami nem tettszett. Viszont érzem azt is, hogy nagyon akar, mint nőt, de próbálok neki ellenállni. Eddig nem történt semmi sem, aztán ma feljött a szokásos könyvelésért és annyira egymásba fonódott a tekintetünk, hogy mozdulni sem bírtunk. Aztán ott ügyetlenkedtünk, mint a 10 éves gyerekek. Sajnos a találkozást nem tudom elkerülni, így minden héten legalább egyszer látom, ha nem többször... Viszont néha sokkal jobban érzem magam vele, mint a párommal, de egyikünk sem mer lépni, mivel mindkettőnknek párja van. Szerintetek ő is így érez irántam, vagy máshogy? Csak normális válaszokat légyszi...
2010. dec. 13. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes kérdés. Szerintem ha mindketten vonzódtok a másikhoz, akkor - legalább egy éjszakát - hozzatok össze. Lehet, hogy a párkapcsolatotok rámegy, de ha egymásba szerettek, akkor akár boldogok is lehettek. Ha viszont ez csak egy fellángolás akkor egyszerűen kerüld el a pasit és kész. Akkor ne tedd tönkre az életedet!
2010. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

végülis sztem megéri 2 családot tönkretenned! Tiszta gazdaságos!

Nőjj már fel végre! Mindig így van. A főnök így, a főnök úgy, a főnök Qrva jó. Aztán a főnök 1 kefél*s után kib@sz mint macskát szarni. Eszed legyen mit csinálsz azért.

javaslom a legjobbat, mondd el a "párodnak"

2010. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Csak egy irtó jó pasiról van szó, aki bámul és udvarolgat neked és szexuálisan vonzónak tartjátok egymást, vagy komolyabb érv is szól mellette? Mert ha csak ennyi, akkor mi lesz, ha jön a következő helyes, szexis pasi, akinek megakad rajtad a szeme? Szintén beleszeretsz?

Nem megbántani akarlak, de azért gondold is át, mit érzel és nem csak az ösztöneid vezessenek!

2010. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem akarok belé szeretni. De akkor mit tegyek?"

NE SZERESS BELE BAZZE... nem olyan nehéz az. ha nem akarsz bele szeretni ne szeress bele.



2. válaszolóval egyet értek

2010. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
en nem tudom,de egyszer elunk. ez persze sokmindentol is fugg,de ha annyira kiuvanjatok egymast,miert ne???(ez a jo hazassag titka)!!
2010. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
REMÉLEM,HOGY JÓL RÁB*SZOL!!!!
2010. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább libidónak tűnik, mint szerelemnek.
2010. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha már jobban érzed magad vele, mint a pároddal akkor nincs miért erőlködnöd. Próbáljátok meg, viszont szerintem az egyéjszakás nem jó ötlet. Megkap és lehet annyi is. Viszont ha húzod az agyát akkor beléd is szerethet. Ha nem jönne össze a dolog akkor is azt javaslom a jelenlegi párodat hagyd ott, mert nem valószínű, hogy szereted még szerelemmel. Sok sikert! Én drukkolok!
2010. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És még annyi az előzőeknek: Nem tett még semmi olyat, ami szégyenletes, az érzelmeinket nem tudjuk irányítani, bármennyire is jó lenne. A másik pedig, hogy egyszóval sem írta, hogy vannak gyerekeik.
2010. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én nem értem ezt az álszenteskedést a többi hozzászóló részéről. Könyörgöm, emberek vagyunk, bárki fejében elülhetnek ilyen gondolatok...

Annyit tudok javasolni, hogy ha lehet, kerüld a társaságát, és idővel visszasorvad ez az érzés, hidd el. De amíg látod őt, nehezen.

2010. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!