Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szeretni egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szeretni egy lányt, úgy, hogy nem akarok taktikázni, "játszadozni", veszekedni, sem pedig "harcolni". Miért nem lehet ezt ilyen egyszerűen?

Figyelt kérdés
Csak szeretni akarom, és kész. Nem akarok galibát.
2010. nov. 18. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj meg alaposan egy természetfilmet. Addig, hogy a hím megkapja a nőstényt mindig küzdelmes út vezet. Vagy más hímekkel, vagy a nősténnyel. Ne hidd, hogy ez az embereknél másképp van.
2010. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Mert az élet sohasem egyszerű. Próbatételekből áll, küzdeni kell mindenért. Aki nem tud harcolni a céljaiért, az sajnos nem sokra megy manapság.

És mivel a szerelem az élet része, ezért természetesen az sem megy egyszerűen. Sajnos... Én is sokat szenvedtem miatta.

Egyébként én is nyugodt természetű vagyok, nem szeretem a vitahelyzeteket, de az élet kiszámíthatatlansága gyakran sodor ilyen szituációkba.

2010. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én tudok ám harcolni, csak egyszerűen elfáradtam. Sokkal több erőt feccolok bele egy udvarlásba, mint a legtöbb srác, és van, aki jön, és a primkó stílusával "elrabolja" előlem a lányt, vagy elveszi mellőlem...

Ez az egyik, a másik meg, hogy az apák/család/rokonság/haveri kör rontja meg a kapcsolatom a lánnyal, és végül "ők győznek".

2010. nov. 18. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"van, aki jön, és a primkó stílusával "elrabolja" előlem a lányt, vagy elveszi mellőlem... "

Akkor nem veled van a probléma. Ha egy lányt egy ilyen pasi el tud venni tőled, akkor a lánnyal van valami. Mármint a leírt dolgaid alapján, gondolom te vagy a "normálisabb". És, hogyha egy lány inkább a másik srácot választja, arról NEM TE TEHETSZ. :) Amúgy mennyi idős vagy?

2010. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is: keress nőt. Felnőttet, és ne olyat, aki mások (apák/család/stb) után megy.

Másodszor: olyan nincs, hogy elrabolják. Az a lány nem volt a tied, nem szeretett. Ennyi. Ezzel nem tudsz mit csinálni.

Harmadszor: udvarlás. Ez sem minden lánynak kell. Figyeld meg, hogyan reagál. Ha tetszik neki, udvarolj. Ha nem, akkor ne erőltesd.

2010. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
keress olyan lányt, aki csak egyszerűen annyit akar, hogy szeressék, mert belefáradt a játszadozásba
2010. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

""van, aki jön, és a primkó stílusával "elrabolja" előlem a lányt, vagy elveszi mellőlem... "

Akkor nem veled van a probléma. Ha egy lányt egy ilyen pasi el tud venni tőled, akkor a lánnyal van valami. Mármint a leírt dolgaid alapján, gondolom te vagy a "normálisabb". És, hogyha egy lány inkább a másik srácot választja, arról NEM TE TEHETSZ. :) Amúgy mennyi idős vagy?"


Hogy a francba nem? Ha egy srácot elhagy egy csaj az azért van, mert a másik férfi Alfa hímebb, és csaj nagyobb esélyt lát benne a termékenyítésre, de persze tudat alattiban és ezt ő nem tudja megmagyarázni.

2010. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát... Ne haragudj, de volt olyan, hogy volt egy gyökkencs kis surmó, színészkedő, jajgató, én akkor voltam 22, a lány 18, a srác szintén 18, kavarta a sz*rt, sírt, mert lekevertem neki egyet, mert betelt a pohár... Ne haragudj, Ő miért volt "alfább"?
2010. nov. 18. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!