Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » állandóan visszatérő hüvely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

állandóan visszatérő hüvely gomba normális 15évesen?

Figyelt kérdés
már kínos anyunak havonta szólni,hogy megint viszket:S van ellene valami végleges???
2010. dec. 13. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

eddig hogy kezeltétek?

nem ártana dokihoz menni!

2010. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?
2010. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen voltam, csak mivel már idővel tudtam, hogy mik a tünetei és tisztában voltam vele ,hogy ez hüvelygomba .Akkor már canesten kombival kezeltük itthon.De nagyon zavar, hogy mindig visszatér:S
2010. dec. 13. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
huu velem is ez volt 17 évesen állandoan vmi bajom volt...kaptam rá antibiotikumot meg énis krémet/kúpot és ha elmúlt a viszketés próbáljd ki a gynophilus nevű kúpot. nekem bevált használtam és azóta semmi bajom:) recept nélkül kapható
2010. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a nyál helyre tette..
2012. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!