Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk is "pletykálnak"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is "pletykálnak"?

Figyelt kérdés
úgy értem, a fiúknál is megvan ez, h pl tetszik egy csaj és akk egy haverjával kibeszéli? v ez csak ilyen hülye lány tulajdonság? bnőmmel folyton az egyik csáveszról beszélünk és te jó ég, fura elképzelni h ilyet a fiúk is csinálnának...vagy csinálnak? kort, nemet légyszi
2010. dec. 13. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
alap
2010. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, csak ez úgy néz ki h "jó csaj, dugnám". Ilyen h folyton róla beszélünk nincs, csak ennyi :D

17/F

2010. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Faterral amikor elmegyünk a szemétégetőnél, bizony pletykálkodunk a cicaárus lányokról :D Vagy haverokkal feszegetjük a témát hogy ki b@na meg kit kinek vannak jó csöcsei jó segge stb.
2010. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja és kor/nem 18/F
2010. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De még mennyire:D

De nálunk ez általában sörözés mellett van, kibeszéljük a csajokat meg úgy mindent.

20f

2010. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 blex ***** válasza:

mi pl sítáborban csináltunk olyat, hogy végigpontoztuk az egész osztályt, meg kitárgyaltuk, hogy ki a legszebb lány a suliban, meg hogy ezt és ezt dugnák :D

de azért nagyon sűrűn nem jellemző az ilyen.

2010. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
néha már nálunk is annyiban merül ki a beszélgetés h "oh de megnyalnám" XD
2010. dec. 13. 20:02
 8/13 A kérdező kommentje:
ja és kösz a válaszokat :D
2010. dec. 13. 20:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Naná! Ráadásul van amelyik szeret kamuzni is nagyokat. Én pl most hétvégén tudtam meg, hogy egy srác akivel kb. 1 éve megismerkedtem - dumáltunk meg volt smár, de én nem akartam többet - azt mesélte a barátainak hogy lefeküdtünk! Kicsit kiakadtam na!
2010. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:D

Lehet, hogy akkor az én hátam mögött is mondogatják a csajok, hogy szúrnám:D

2010. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!