Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a haverom meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a haverom meleg?

Figyelt kérdés

Egyik haverom coming outolt finoman szólva és most már az egész város tudja róla, hogy a fiúkat szereti.

Én hetero vagyok, de nekem sincs barátnőm és nem akarom, hogy azt higgyék Én is meleg vagyok.

Az a jó megoldás, ha lekoptatom? Nagyon kellemetlen lett vele mutatkozni.

'Csak nekem', nem merte elmondani, mert félt, hogy lekoptatom, pedig ez lett volna a jó út szerintem, nem világgá kürtölni.

Most mit csináljak?


2010. dec. 14. 07:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha "lekoptatnád", akkor eddig se voltatok barátok.. úgyhogy tök mindegy.
2010. dec. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

ne szarozz...add be te is a derekad :XD

haverod legläbb örülni fog :)

2010. dec. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

XD hát ha beszélünk 3 szót haverok vagytok akk ugyan m1 :P de mondjuk ha érdekel annyira hogy legalább morfondírozol azon hogy mit csinálj akk ne :P én úgy vagyok vele amíg nem áll mögém mikor fel veszem a szappant .. addig az se érdekel ha T 800as :P


19F

2010. dec. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Én biztos elküldeném melegebb éghajlatra.
2010. dec. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Pj0tr ***** válasza:
100%

Fő hogy soha ne fordíts hátat neki... :)

Egyébként meg értelmetlen kérdés. A kettőtök viszonya miért változna meg ettől. Eddig is az volt csak nem tudtál róla, szóval ő nem változott meg.

Amíg nem kezd ki veled addig ok. Ez azonban elég könnyen véget tud vetni egy fiú-lány barátságnak is szóval még ennyiben sem különleges.

2010. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit, mert ez annyira nem fontos dolog.

Én is elmondtam haveromnak és valahogy úgy fogadta mint te, de aztán megbékélt vele és még jobb lett a barátságunk, mert nem titkolózom előtte, tisztább és őszintébb lett a kapcsolatunk. Szinte mindig együtt lógunk, vicces amúgy de őt nézik melegnek és nem engem, hiába van barátnője, mondjuk többet is foglalkozik a külsejével mint én, de ez mellékes.

Ezzel csak azt akarom mondani nem kell adni arra mit mondanak és gondolnak az emberek, mert felesleges. Néha olyanokat is lebúzáznak akik nem is azok.

Ha igazán fontos ez neked akkor meghallgatod és ha kedveled szereted annyira akkor vele maradsz és nem szakítod meg a barátságot.

24_f meleg

2010. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem én nem küldeném el a fenébe, viszont nem is érezném magam jól vele, maga a tudat, hogy meleg, fujj...

Úgyhogy valószínűleg egyre kevesebbet látnám, aztán ki-ki a maga útján.

2010. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ha lekoptatnád az nem megoldás, inkább csak te menekülsz a dolgok elől... állj ki mellette, ha igazán jóba vagytok. Attól hogy ő meleg, te nem leszel se több,se kevesebb ha vele mutatkozol.
2010. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Micsoda pszichológus duma. De sajnos igaz. Menekülök, mert kellemetlenül érzem magam.

2010. dec. 14. 19:56
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Akkor te nem vagy biztos a saját szexualitásodban.
2010. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!