Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok, de van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de van egy hetero fiú aki a "haverom"nagyon tetszik nekem! Milyen lenne ha kölcsönvenném a boxerét? (gatyát)

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
minek? hagyd békén.
2011. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy milyen lenne?
2011. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd. Még a végén beleszeretsz, ami problémák sokaságához vezet. Hidd el, voltam már így. Majdnem tönkrement emiatt a barátságunk meg én is.
2011. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt,hogy érted?Gondolom nem szó szerint,mert akkor az ne csináld.FÚJ!
2011. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

:'D

A srác megutál, ha közeledsz felé, a heteroknak addig nincs bajuk a melegekkel,ameddig rájuk nem másznak. A boxer kölcsönkérés rámászás.

2011. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én bi vagyok. Ilyen eszembe se jutna soha. TE SE TEDD! Amúgy lehet ismerkedned kéne. Ha akarsz dobj üzenetet.
2011. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 R. istván ***** válasza:
EZT NE!! KERESGÉLJ MÁSHOL!+18-VAGY MÁR?
2011. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3%

züllik bizony a világ lassan már a normális embereket fogják kiröhögni:@

gratulálok!!

2011. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
94%
kicsit közönségesnek érzem magam mikor azt írom, hogy a haverom nemrégiben az én gatyámba aludt jelzem azt, hogy mellettem tehát egy ágyban nem volt semmi pedig én meleg vagyok ráadásul ő erről nem tud! visszatérve a gatyára másnap mikor visszaadta aznap este én is abban aludtam de előtte még megszagoltam, tudom perverz dolog de sokszor szagolom a kabátját vagy a farmergatyáját is!
2012. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!