Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

tegyük fel,hogy van barátnőtök,akibe nagyon szerelmesek vagytok,de már 3 hete nem tudtatok találkozni,és még 2 hétig nem is fogod látni,tehát semmi szex.Hazaérve egy örülten szexi csaj várna rátok az ágyban,szexi fehérneműben,és azt mondaná,hogy bármilyen kívánságotokat teljesíti.

Mit tennétek egy ilyen helyzetben?:)

kort is írjatok!:)


2010. dec. 14. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kibsznám onnan de nagyon gyorsan. van elég gondom, nemhogy még megcsalás is legyen púp a hátamra. Bánom én milyen lány
2010. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elösször is metudakolnám honnan van kulcsa? xD Am énis kib*sznám jah
2010. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Saten ‫҉ ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretem a barátnőmet akkor elküldeném a csajt. Inkább rángatom meg a majomfát minthogy megcsaljam. Ha nem szeretem a barátnőmet akkor simán megküldeném két hét után úgy, hogy még a fülén is az folyna ki :D
2010. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
höhö...ez vicc? szexi csaj várna engem és teljesíti a kívánságaimat? valami jót tehettem az előző életemben, ha ilyen történe megXD
2010. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Értelmes férfi , ha valóban szerelmes a barátnőjébe, nem csalja meg. :)De akit csak a f.arka vezérel az meg megdu.gja.és nem is szerelmes. Ennyi.
2010. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hm... jó tudni, hogy ennyi hűséges pasi van.:) Igazán megnyugtató.:D
2010. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is pofán csapnám, hogy betört a lakásomba. :D Aztán megfognám a csajt, kirángatnám az utcára úgy fehérneműben, belelökném egy nagyobb hókupacba és jól megdobálnám. xD Persze a ruháit nem adnám vissza és bezárnám magam után még a kaput is. :D Hagy álljon ott a drága télen a hóban mezítláb fehérneműben. xD

Viccet félretéve, normális párkapcsolatban élek (ő a mindenem) és kimondottan utálom az ilyen nőket. Agressziót váltanak ki belőlem a büdös r*bancok, főleg, ha nagyon nyomulnak és jobbnak képzelik magukat a barátnőmnél. Legszívesebben betörném a pofájukat, de nem szabad. :"(

A szex pedig nem létszükséglet, ki lehet bírni jobbkezes akciókkal és pár filmmel. :D

21F

2010. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bajnok05 válasza:
én meghúznám úgysem tudná meg
2010. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

10 másodpercet kapna, hogy előkerítse a barátnőmet :-)

A 2. kívánságot már ő mondaná :-)))

2010. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
iszonyatosan meghelyzetelném..
2010. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!