Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ilyen helyzetben? Kitálalnátok az illetőnek, vagy inkább nem mondanátok el?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el magatokat az adott szituációba:

Van egy osztálytársad, veled ellentétes nemű, akivel jóba vagy. Ennek az osztálytársnak van egy barátnője/barátja, akivel majdnem 1 éve vannak együtt. Te, aki jóba vagy az osztálytársaddal tudod, hogy a barátnője/barátja tett valamit, amit nem kellett volna. Konkrétan van egy másik fiú/lány is, akivel nagyon jóban van ez a lány, és egy buliban smároltak is! Erről a csókról az osztálytársad, haverod nem tud.

A történetet talán érdekesebbé teszi, hogy ez már nem most történt, hanem néhány hónapja ... és az osztálytársadnak hónapok óta hazudik a párja.


Mit tennél?Elmondanád vagy nem?


Félre értés ne essék, nem vagyok ilyen helyzetben szerencsére.Csak hallottam ma egy ilyen szituációt és elgondolkoztam mi lenne a helyesebb cselekedett.Elmondani és végig nézni, ahogy összevesznek, esetleg szakítani, vagy ha a lány nem mondja el akkor más se mondja el, hiszen az ő dolguk?


2010. nov. 18. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés:)

Elmondanám, de utána nem erősködnék, hogy hagyja el meg nem nyomozgatnék a lány után és nem hibáztatnék senkit sem... Egyszerűen közölném a valóságot, finoman. De ez egyébként az ő dolguk!

Nem hiszem, hogy szemétség lenne elmondani.... Titkolni roszabb lenne..

2010. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az a haver egy jó barát,elmondanám neki. Én is örülnék ha elmondanák nekem,hogy megcsalt a párom...jobb,ha előbb tudja meg.
2010. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mondod el akk is szakíthatnak. Am meg ha régebben történt sztem felesleges. Egy csók.Ha a csaj nem mondja el sztem ne üsse bele az orrát más.Ugyis kiderül előbb utóbb majd tanul belőle a csaj.Vagy nem
2010. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja és biztos nem várnék egy hónapot sem...

Nem gonoszságból mondanám el, de ha játszik vele a másik emberke, jobb ha tudja. Viszont csak akkor szólnék, ha 100% lenne a dolog.

2010. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pont ez az.Majd tanul belőle a csaj...vagy nem.És ha nem??

Én ismerem a konkrét szitut ami alapján kiírtam a kérdést és számomra húzós a dolog.

Lehet, hogy csak egy csók, de ha szeretsz valakit, miért nem elég vele csókolóznod?A csók is megcsalás, szerintem.Lehet, hogy konzervatív vagyok, de akkor is így gondolom.

2010. nov. 18. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom kérdező...

De ha valóban szeretik egymást, jobb ha kiderül a cs

2010. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...csók, mivel akkor megtudják beszélni és a lány is megkönnyebülhet. Ha pedig egy szemét, aki naponta csókolgat, akkor megmentem a másik félt!
2010. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi!:)

Amúgy 15/L

2010. nov. 18. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!