Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az van h kb már 2 honapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az van h kb már 2 honapja nem tetszik senki. (többi lent) (? )

Figyelt kérdés

...és most tök joba lettem 1 sráccal, akivel barátok vagyunk, és ö most össze fog jönni 1 csajjal, én meg tiszta önzö vagyok, mert nem akarom h más csaj is legyen az életébe (nem azért mer tetszik).

Régebben mindig tetszett vki, mindig volt kiröl ábrándoznom, de már 2 honapja senki!!! és nem tudom h hogyan tudnék szerezni vkit. akár csak h tetsszen vki. h érjem ezt el?? (9.-es vok) ja és most h a haveromnak lesz vkije, igy meg még jobban magányos leszek, és pláne szeretnék én is vkit! 15/L


2010. dec. 14. 19:12
 1/6 anonim válasza:
nekem is ígyvan de szerintem osztálytársakkal vagy ha nem más emberekkel ismerkedj barátkozz és egyszer meglesz az igazi;)
2010. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:)én is ebben reménykedem.de már igazán jöhetne vki!! xD
2010. dec. 14. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha szeretnél valakit akkor az egy magyar tanár legyen. Szorgos, egy-két évi gyakorlás után megtanulod némileg ezt a nyelvet, a helyesírást, a fogalmazást és akkor majd kezdhetsz pasizni.
2010. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nyiss egy blogot és ott nyavajogj. ez nem rendes kérdés.

rendben egy önző 15 éves 9. vagy aki nem akarja h a barátainak is legyen valakije mert neki nincs pasija és brühü ... szánalom a köbön +6x10 a 23.on



UI direkt írtad "teccik"nek hogy még jobban megvesselek vagy az csak úgy a IQ-d küldte szélirányba?

2010. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emlékszel még mikor borult rád ily jótékonyan a szellemi leárnyékoltság légmentesen záródó burája?
2010. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönöm az utolsó három kommentelőnek, hogy kellemessé tették a hajnalom! puszcsi!!! :D:D:D
2010. dec. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!