Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az építőmunkások külföldön is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az építőmunkások külföldön is ugyanúgy beszólogatnak a nőknek, vagy csak itt ilyen a helyzet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszólnak mindenhol.

Törökországban meg fogdosnának is.

2010. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Komoly?:S

Honnan tudod ? :S

2010. dec. 14. 20:24
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nekem már elegem van belőlük. És akkor engem szólnak meg, amikor kijelentem, hogy ilyennel soha nem alakítanék ki párkapcsolatot? Őt miért nem szólják meg, amikor utánam üvölt, hogy "Gyere, úgy megb*szlak, mint még senki". Meg fütyülnek, ha arra megyek megállnak és mind a 30 néznek zavaróan, komolyan néha már megijedek.


Azt nem tudom elképzelni, hogy ezek azt hiszik így van esélyük bármelyik nőnél???? Mégis ki a lóf*sznak imponál ez? Azon csodálkozom, hogy még egyik se ment oda úgy pofonvágni őket, hogy forogjanak.


Külföldön szerintem ennyire nem bunkók az emberrel.

2010. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Első vagyok

Nővéremék voltam kint nyáron azt olyan alkuba keveredtek h már fogdosta az arab őket h mennyi hús van rajtuk ;)


Vannak betegek de sztem tök jó meg vicces h ieneket csinálnak legalábbis én röhögtem mindig.

18/F

2010. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ugyan nem jártam külföldön , ezért kérdezem, hogy vajon ott milyen a helyzet.


Tényleg nagyon zavaró tud lenni. Nekem van egy testvérem ( lány ) ő is mondta, hogy mindegy, hogy milyen cuccba van. Volt amikor teljesen slamposan volt öltözve, nem a legjobb formájában, mégis beszólogattak neki.

2010. dec. 14. 20:26
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem melegítőben is beugattak. Tök mindegy ezeknek, csak nő legyen.


18/F, remélem egyszer összefutsz egy meleg építőmunkással, aki majd neked szól be, nem fogod ennyire élvezni :D

2010. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

:DD


Én sem voltam különbül öltözve . Tényleg tök mindegy csak nő legyen :D.

2010. dec. 14. 20:30
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem nektek szól, igazából csak egymás között viccelődnek a melósok. Az arra járó szerencsétlen nő csak egy jó apropó a folyamatos "kinek van hülyébb dumája" versengésre. Minden brigádban van legalább egy humor harold, nem hagyhatja ki az alkalmat, hogy begyüjtsön egy elismerő röhögést a kollégáktól.

Szóval semmi személyes.

2010. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

De ettől érzi magát viccesnek? Hogy trágár és alpári?

Nameg nekem ne mondd, hogy nem személyes, amikor egy emberként kapják fel a fejüket és néznek, mint akik 40 éve nem dugtak meg senkit. Undorítóak, jobb szó erre nincs. És nagyon sajnálom azokat a normális munkásokat, akiket ezek miatt egy kalap alá vesznek a nők velük.

2010. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Talán te is építőmunkás vagy??:D
2010. dec. 14. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!