Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha 15 éves "kisfiúk" folyamatosan beszólogatnak és incselkednek velem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,kb. 1 hónapja vettem ezt észre.A sulimba járó kilencedikes fiúk-akik tegyük hozzá öntelt bunkók már most-ha elmegyek mellettük beszólnak ("Helló cica!" stb.),volt már,hogy direkt nekem jöttek,s volt úgy,hogy ha a közelükben voltam papírgalacsinnal dobáltak.Szégyenlem magam,amiért 18 évesen nem tudom kezelni a helyzetet.Gondoltam már arra is,hogy odamegyek és leosztom az "alfahímet",de akkor lehet még nagyobb erőre kapnak.Olyan fiú ismerősöm,akit odaküldhetnék nincs.Mit tegyek?
2011. febr. 20. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves "alfahímet" nem olyan nehéz szanaszét oltani... Akkor úgy behúzzák a farkukat, hogy nem is ismersz rájuk.
2011. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Két nagy parasztlengő, aztán majd megtanulják hogy kivel nem lehet incselkedni :)
2011. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tépd meg a fülét és állítsd be a sarokba. Akkor majd megtudja, kivel játsszon.
2011. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Odamész lecsapsz egy pofont oszt jónapot.
2011. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát a pofon felejtős,mert amúgy sem vagyok az a típus+nem akarom,hogy az utolsó 2 hónapban kivágjanak...


Milyen leosztós szövegeket tudtok erre az esetre? :D

2011. febr. 20. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:

fél fogamra se lennél elég

kisfiúkkal nem ismerkedek


nem kell durva szócsatát vívnod, csak magabiztos legyél


esetleg az utcán egy büdösnagy pofon. Én bármelyik csoporttársnőmnek segítenék ha ilyen problémája lenne


f

2011. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon beképzeltek, akkor haverkodj össze valami magyarabb osztálytársaddal. És mondtad hogy neked mentek. Ilyenkor ha látja a nagydarab srác h neked mennek, ő is nekimegy véletlen az egyik szarosnak. Nem kell nagyon, csak annyira hogy falhoz vágódjon. Sajna ezek a mai fiatalok nagyon beképzeltek és önteltek. Néha már csak az segít ha valaki fizika/testi fölényét kihasználva félemlíti meg őket
2011. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben össze spanolnék valami erősebb, nagyobb darab sráccal és odamennék a kisgyerekekhez, aztán a srác keze eljárna...Ezekkel a 15 éves alfahím típusokkal máshogy nem lehet manapság elbánni!
2011. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

EGy jó nagy büdös pofon megold mindent. Ezért még senkit sem rúgtak ki és nem is fognak. Vagy megkérheted valamelyik normálisabb osztálytársadat, hogy segítsenek, én mindig megtettem ezt a csajokért.

Az ilyen kis nagyarcú taknyokat meg könnyű megalázni mások előtt. Első ránézésre legalább 5 olyan dolgot lehet látni rajtuk, amit fel lehet ellenük használni. Gondolok én ilyenekre, hogy 40 kilósan izompolót hordanak, idétlen rózsaszín felső stb,

Legyél kreatív!

Addig is pár ötlet:

"A nagy pofáddal ellensúlyozod a p öcsöd méretét?"

"Félek túl kicsi vagy még ahhoz, hogy megértsd a heterók közti szex mechanizmusát."

"Azért szólsz be a csajoknak, mert a bal kezed nem tud válaszolni az elmésnek hitt megjegyzéseidre?"

És ehhez hasonlók.

2011. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
" A primitív ember utolsó, és egyben egyetlen fegyvere: az agresszió!"
2011. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!