Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csunyasagot lehet valamivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csunyasagot lehet valamivel potolni?

Figyelt kérdés

gondolok penzre, kedvessegre...

Ja es ne irjatok hogy a szepseg szubjektiv meg csunya ember nincs, meg hogy ugyis megtalalja az igazit stb :s


2010. dec. 14. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Minek valamit pótolni, ha már eleve rendelkezel vele?
2010. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Helyettesiteni
2010. dec. 14. 23:38
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
PÉNZ. Szomorúan hangzik? Pedig igaz.
2010. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Pénz és egy BMW 530D.
2010. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Hát figyelj én nem mondom hogy a szépség szubjektív ami így van akkor azt mondom hogy csúnya vagy. remélem örülsz.


A dolgot embere válogatja:

van akinek a kedvesség, van akinek a pénz (hátigen),de lehet még öltözködés, illemtudatos viselkedés és persze van akiben nem lehet pótolni ezeket a dolgokat mert igénye van a szépségre ez van.

2010. dec. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

A karizma mindent visz

Plasztikai sebész kicsit elvesz,hozzárak

Kigyúrod magad

Hatalmat és befolyást,esetleg hírnevet szerzel

2010. dec. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
HAAAAATALMAS F@SSZAL!!!
2010. dec. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el, hogy szerinted csúnya vagy, leginkább ezzel lehet javítani a helyzeten. tartottam már borzasztó vonzónak úgy fiút, hogy először azt mondtam, hogy hú, hogy néz ki... [meg ez visszafele is előfordult...] és a lányok ízlése is elég változó, hidd el. amúgy ha úgy érzed hendikeppel indulsz, ez jó motiváció lehet arra, hogy pl. jobban tanulj, vagy elmélyedj egy témában, és ez kifejezetten vonzó a lányoknak. [persze nyilván ha nem a 13 éves lányokról van szó, de szerintem azokat hagyjuk is...] az intelligencia szexi! :)
2010. dec. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Vonzó személyiséggel. Zúgtam már bele olyan lányba akit alapjáraton jó indulattal se lehetett volna szépnek mondani. Viszont szerelmesen, nekem ő volt a legszebb és mindenből a leglegleg...

Jól kijöttünk, és ez volt lényeg.


Szerintem a pénz nem jó tipp.

Nem rég találkoztam olyan korombeli lánnyal akinek az apja milliárdos volt. A lány csúnya volt és ami még rosszabb, nagyon elgyötört. Olyan is volt a lelkivilága. Beszéltem vele egy pár percet, de nincs az a pénz amiért elvenném.

Persze lehet valakinél a pénz elég indok, de ahhoz elég szegényes lelkivilággal kell rendelkeznie.


24/F

2010. dec. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Pénzzel, de pénzzel vonzóvá is tudsz válni.
2010. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!