Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy fiatalabb fiút valamivel könnyebb meghódítani?

Figyelt kérdés
Majdnem egy évvel fiatalabb nálam, eggyel alattam jár a gimiben. Nagyon jó fej, elég hamar beleestem, szoktunk elég sokat dumálni, múltkor egymás mellett ültünk egy iskolai filmes esten és kommentáltuk a film dolgait, meg nevetgéltünk stb... Van hogy lájkolgat dolgokat facebookon. Meg van ilyen és ehhez hasonló "jelek". Szóval ezek jelek? És mennyire van könnyű/nehéz dolgom? Magasabb is vagyok nála, ez hátrány?
2010. nov. 7. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"Van hogy lájkolgat dolgokat facebookon" - fuck yeah 21. század
2010. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sztem ha a lány kedveményez akk sima ügy:) csak mond meg neki!tuti hogy igent mond:)csak ne verd át
2010. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jólvan, jólvan... de gondoltam ezt is leírom, mert hát szerintem valamilyen szinten ez is fontos. kis hülyeség, apró dolog, de akkor is. :)
2010. nov. 7. 11:29
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak viccből van veled ennyit, és csak úgy tesz mintha tetszenének neki a dolgaid. Mert sunyi. Ugyan, hát mit gondolsz :P


Komolyra fordítva mindenképp könnyebb dolgod van vele így, mintha utálna. A magasság pedig nem probléma.

2010. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2.-nak köszi. :)
2010. nov. 7. 11:30
 6/13 A kérdező kommentje:
3.-nak is kösszi.
2010. nov. 7. 11:30
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem egy idősebbet ugyan annyi meghódítani mint egy fiatalabbat
2010. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem sokkal konnyebb.Nem lesz nehez dolgod.Amugy meg Respect, hogy teged nem zavar az h magasabb vagy nala.Annyi az egesz dolgod, hogy egy beszelgetes soran igy megmondod h teged nem zavar ha egy fiu alacsonyabb a lanynal.Hidd el a ferfiak hulyen erzik magukat amikor egy lany magasabb es megtetszik nekik.Viszont ha a lany tudtara adja, hogy neki nincs problemaja ezzel, nyert ugyed van.Remelem segitettem.
2010. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi nektek. :)
2010. nov. 7. 11:39
 10/13 anonim válasza:
Lájkolgat, akkor jól haladnak a dolgok, yeah, yeah...
2010. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!