Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Hát tetszik egy srác. Amikor látom van, hogy észreveszem, hogy figyel, bár az is lehet, hogy csak rosszul látom és nem is engem néz. Na de a lényeg, hogy abban biztos vagyok, hogy a múltkori buliba, az egyik haverja hívott csocsózni, mentem is és akkor a srác tuti, hogy engem nézett. Am a srác az utcánkba lakik és amikor egyik nap mentem haza, felnéztem a házukra és láttam, hogy a teraszról megint engem nézett és azt szeretném megtudni, hogy valójában miért is nézett többször is. Lehetséeg, hogy tetszek neki és azért? De akkor miért nem ír facebook-on vagy akármi? És a legfontosabb, hogyan tudhatnám meg, hogy tetszek neki?
2010. dec. 15. 16:06
 1/6 Kittike.e ***** válasza:

Valószínű hogy tetszel neki csak nem mer kezdeményezni nehogy "beégjen" szoval szerintem te irj neki facebookon,kezdjetek el beszélgetni.. aztán ugyis észre veszed hogy tetszel-e neki!:)

de a legfontosabb hogy te ne mond el neki egyböl hogy bejön. kicsit "huzd az agyát".. megéri;):D

Sok sikert!

2010. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

és kezdetnek viprandin bejelöltem, kíváncsi vagyok visszajelöl-e amúgy írnák rá én is, de sajna ugyanúgy vagyok mint a srác, félek a csalódástól... :/

majd megpróbálom úgy, hogy ismerőseimet végig kérdezem, hátha valaki beszélni szokott vele és rá tud kérdezni, hogy bejövök-e neki, ha kiderülne, hogy tényleg tetszek neki, akkor onnantól már mernék írni a srácnak :)


jah és lécci még írjatok, kíváncsi vagyok más véleményére is :)

2010. dec. 15. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá és megkérdezed tőle hogy dugunk-e?
2010. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudod nem mindenki arra hajt -.-"
2010. dec. 15. 17:01
 5/6 Kittike.e ***** válasza:
szia.. én irtam az első választ . a kittike.e@citromail.hu -ra ird már le az msn cimed. megprobálok segiteni:D
2010. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D és oksa leírom ;)
2010. dec. 15. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!