Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy milyen lányoknak tetszek?

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy valakinek nincs párkapcsolata és azt szokták tanácsolni neki, hogy adja lentebb a szintet.

Nekem volt barátnőm, de úgy érzem még mindig nem tudom milyen is való hozzám. Szóval miből lehetne rájönni, hogy kiknél jöhetek szóba? Változatos stílusú lányoknak szoktam tetszeni, de próbálkoztam már szinte mindegyiknél (kivétel punk, stb mert én más stílusu vagyok). De valahogy akiknél próbálkoztam nem jött össze.


2011. jún. 5. 14:56
 1/5 anonim válasza:
Onnan fogod tudni, hogy minél több csajjal megismerkedsz! Úgy gondolom, hogy a saját tapasztalataid adják a leghitelesebb képet! Más erről nem tud okos véleményt mondani csak te! De sztem ezt te is tudod! :)
2011. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van. Csak sajnos volt olyan, hogy egy lánynak tetszetem ő is nekem de nem lett belőle több. Aztán ugyanolyan stílusú lánynál próbálkoztam és egyszerűen rám sem nézett. :S
2011. jún. 6. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
nem stílustól függ, inkább azon belül is személyiség
2011. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy lánynak bejössz, azt ők ki fogják mutatni. Azt észre fogod venni. Am hány éves vagy?
2011. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17
2011. jún. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!