Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ellentetek valoban vonzzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentetek valoban vonzzak egymast?

Figyelt kérdés
PL.Egy beszedes es "mulatni" szereto fiunak tetszene-e egy nem annyira beszedes ,komolyabb lany?
2010. dec. 15. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

ez nem ellentét kérdése hanem személy XD nekem probléma nélkül másnak lehet nem :p de elméleti szinten elhetséges


19F

2010. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lenne esély nagyon is. Az ellentétek vonzódnak is, csak hosszú távon nem értik meg egymást mivel ellenkezőek. De a beszéd mennyisége nem okozz gondot, szerintem:)
2010. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszett egy fiú, teljesen az ellentétem volt, azt hittem jók leszünk együtt, de nem , mert alapvető dolgokban nem értettünk egyet, így meg sem próbáltam hozzá tovább közeledni.
2010. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan értelemben, hogy ha olyan tulajdonságaik vannak, amik a másiknak tetszenek, de hiányoznak belőle. Pl. Nagyon vonzó lehet egy csendesebb lánynak, aki nem nagyon tud a társaságban érvényesülni egy beszédesebb, társasági pasi, akit viszont esetleg hevesebb vérmérsékletű, nehezen fogja vissza magát és ezért őt is vonzza a lány visszafogottsága, nyugodtsága.

Viszont ha úgy ellentétek, hogy egyben taszítják is egymást a másik tulajdonságai (pl. egyik szeret bulizni, inni és ki nem állhatja az otthon ülő penészvirágokat, a másik meg inkább otthon szeret lenni, a könyveivel és utálja a nagyarcú, nagypiás bulizós embereket), akkor nem valószínű, hogy kialakul a vonzódás.

Viszont akármilyen ellentétek, valami közösnek lenni kell bennük, ami összehozza őket, mert ha csak ellentétek vannak köztük, legyenek azok bármilyen vonzóak és nincs semmi közös, akkor maximum rövid távú kapcsolat lesz belőle.

2010. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem működik..
2010. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az életcéljuk és életstílusuk egyezik szerintem nagy gond nem lehet.
2011. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!