Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőszakos vagyok. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakos vagyok. Miért nem szeretik ezt a nők?

Figyelt kérdés
telve vagyok erőszakkal, dühvel, agresszióval, gyűlölettel, néha egyszerűen bezúzok egy-két ajtót, ablakot, falhoz szorítok lányokat és ordítok a képükbe, dühösen. nem vagyok elmebeteg, de egyszerűen ilyen ember vagyok. primitívnek sem tartom magam, mert úgy érzem, tökéletesen átlagos az intelligenciám, 140es az IQm. de mégis, akkor miért vagyok ilyen vérmérsékletű, és miért utálják ezt a lányok, elvileg félnek tőlem.
2010. dec. 16. 09:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne félnének tőled, mikor 60x erősebb vagyok náluk, és erőszakoskodsz velük. Szimplán bolond vagy. Ezt az energiádat vezesd át valami másba, mondjuk menj ki kapálni a kertbe. Télen ez egy nagyon jó program. De ne a lányokon éld ki az erőszakos hajlamaid, mert szólok Chuck Norris haveromnak, és beveri a képed ^^
2010. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
96%

Ha tényleg 140 -es lenne az IQ -d akkor tudnád , hogy úgy 90-110 körül van az átlag (-20 pont), és ha tényleg ennyire értelmes lennél akkor képes lennél egy kis önfegyelemre (-30 pont).

És ha nem érted miért utálnak ezért akkor levonhatunk még vagy 20 pontot :P

Így kijön a 70 -es érték ami már az elmefogyatékos kategóra :P

2010. dec. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 Saten ‫҉ ***** válasza:
100%
Csak az elsőt tudom ismételni... te se szeretnéd, ha Chuck Norris a falhoz szorítva kiabálna veled! :D Zúzd be az ajtót vágj földhöz bár széket és legyen ennyi elég. Amúgy azért van mert nem vezeted le a feszültséget vagy csak mert hülyék vesznek körül. Ilyen velem is előfordul de ha rendszeresen sportolsz akkor ott vezesd le. Menj el gyúrni, eddzd túl magad és hidd el, hogy nem lesz még kulázni se lesz erőd
2010. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy, te írtad ki azt a nőverős kérdést is, remélem banolnak innen és kapsz egy jó kis ip bant:D
2010. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem érted, akkor kötve hiszem, hogy neked tényleg 140-es az IQ-d. Ha valami teszt mégis ezt adta ki, az csak azt bizonyítja, hogy szart sem ér.


Sajnos az intelligenciád legfeljebb közelíti az átlagost ezek alapján. És itt tényleg nem azon van a hangsúly, hogy agresszív vagy, hanem azon, hogy nem érted, mások számára ez miért taszító.

2010. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
több tesztet töltöttem ki, de tudtommal az intelligencia és az érzelmi intelligencia között általában elég nagy szokott lenni a kontraszt, egy embernél. lehet, hogy nekem az alacsony. az is igaz, hogy folyamatosan hergelnek, provokálnak, kiszúrnak velem, és ez kegyetlenül kikészít már.
2010. dec. 16. 09:31
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd találkozol egy olyan nővel,aki a szemeden próbálja ki a műkörmeit és alaposan tökön rug,akkor talán tényleg ember lesz belőled,mert egyenlőre csak egy közveszélyes ,ketrecbe való orangutánt tudok a leírásod alapján elképzelni.
2010. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
Azért provokálnak és szúrnak ki veled,mert viccesnek találják,ahogyan ezzel feldühítenek.A nagy intelligenciáddal már régen rájöhettél volna erre.Ha nyugodt maradsz,már nem leszel érdekes nekik,le fognak szállni rólad.
2010. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
0%
De miért az ajtókat zúzod be? Miért nem a csajok képét? Hatásosabb lenne.
2010. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
épphogy nem, tönkretenni akarnak. ha nem küzdök ellenük, akkor egyre mocskosabb eszközökhöz nyúlnak, és vannak olyan dolgok, amiket nem lehet tűrni már - például testvérem összeverése, kikészítése. gondolkodj - az emberek többsége olyan, mint az állat - ha vérszagot kap, egyből elkezd ütni, csak azért, mert megtehetni.
2010. dec. 16. 09:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!