Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az erőszakos fickókról?

Figyelt kérdés
bírjátok őket? erőszakos, agresszívak... nem kell azt gondolni, hogy üt, ver titeket, vagy ilyen ostobán agresszívak, hanem, egyszerűen, nagyon heves természetűek.
2010. jún. 18. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem igazán bírom őket,sztem nem járnák egy ilyen pasival

18/L

2010. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Őszintén? Úgy lehet agresszív, hogy megvéd engem. De mivel én is elég heves természetű vagyok, ha kezet emelne rám, talán eltörném a karját xĐ.


Halál komolyan.

2010. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még nem, de később fog ütni-verni téged is. Sok sikert és eredményekben gazdag Új évet kívánok!
2010. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

13:23


Jó kemény vagy :)

2010. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bírjuk őket a macsó alfahímeket:)
2010. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok elég könnyen felhúzom magam aztán akkor nem állít meg semmi :P De csajt sose ütöttem meg és nem is fogok, de ha valaki beszól neki vagy nekem, annak tuti nekimegyek XD Amúgy meg bejön a csajoknak, ha látják, hogy megvéded őket, meg határozott vagy és ki tudsz állni magadért :P

17/F

2010. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, hogy én ilyen vagyok, és attól tartok, fosik tőlem egy lány... :(
2010. jún. 18. 13:29
 8/12 A kérdező kommentje:
alapjáraton én sem vagyok ilyen, de ha felhúznak, baj van.
2010. jún. 18. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok lány de szerintem ez a "csúnyán néztél a csajomra, betöröm a pofád" mentalitás a buta emberekre jellemző. Ahogy az agresszív viselkedés is általában alacsonyabb intelligenciára utal.


"Megjegyzendő, hogy a tudományos kutatások eredményei szerint a célorientált agresszió főként alacsonyabb intelligencia-h nyadossal rendelkező emberek esetében figyelhető meg. Bizonyos idegvégződések és hormonok is összefüggésben állnak az agresszív magatartással. A leggyakrabban emlegetett hormon ebben a vonatkozásban a tesztoszteron. Sőt, egyes kutatások azt is igazolták, hogy az agresszió örökölhető."

2010. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok ilyen zsigerből támadó. én a védekező-támadó vagyok, tehát, először védekezem, utána megyek át támadásba... nem bikanyakú állat, aki nekiront a másiknak.
2010. jún. 18. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!