Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez aljas hazugság, ugye? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez aljas hazugság, ugye? Vagy lehet hogy igaz? Ilyen szemetek lennének a férfiak?

Figyelt kérdés

Megpróbálom minél rövidebben leírni.

Van egy srác akivel röviddel a megismerkedésünk után kezdtem nagyon közeli kapcsolatba kerülni. Sok időt töltöttünk együtt, társaságban is legtöbbször velem volt, velem beszélgetett, simogatott (sosem tapizott vagy ilyesmi, hanem normálisan, érzően, a hátamat, a karomat vagy a hajamat), mindig mosolygott ha meglátott, kereste a társaságomat, msnen nem vagyok túl gyakran de ha fenn voltam mindig írt, bókolt, dicsért, ha rég nem találkoztunk és msnen se látott emaileket küldött, hogy hiányzok neki...visszahúzódóbb típus de éreztem hogy nekem megnyílik és beszédesebb mint általában. Olyan dolgokról is beszélt amiket senki másnak nem mondott el. Nagyon megszerettem, nem csak a barátságunk közelisége miatt, hanem nagyon értékes tulajdonságokat fedeztem fel benne, amiket másból hiányoltam. És biztos voltam abban, hogy ő is szeret engem, a fent leírtak tényleg csak egy nagyvonalú leírás, rengeteg apró részlet utalt arra hogy szeetné ha több lenne köztünk. Legalábbis én így gondoltam, aztán kevesebbszer taliztunk kevesebbszer keresett, és akkor elmondtam neki, hogy nagyon szeretem, és kegyetlenül leforrázott amit hallottam...hogy ő csak nagyon jó barátként gondol rám, másba szerelmes...de nagyon sok mindent köszönhet nekem, én vagyok a legjobb barátja, stb stb...nemrégóta jár egy lánnyal;(

Vajon igazat mondott és mindig csak barát voltam neki? Nekem nagyon nem úgy tűnt. Vagy miért nem volt most képes megmondani hogy igen szerettelek de már túl késő, mást szeretek. Hatalmasat csalódtam benne, annyira tiszteltem és felnéztem rá, olyan értékes embernek gondoltam.

Én 20 éves vagyok, ő 26.


2010. dec. 16. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Petri György: Love story


(Dalos Rimmának)


Még nem. Most nem. Már nem.

Mígnem

elveszejtjük aktualitásunkat.

(„Ha akkor nem, akkor most már nem.”

Te mondád.)

2010. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó típus volt, csendes ahogyan azt te is írtad, biztos szeretett téged , és szerintem ő nyitni is akart feléd és azt hitte, hogy azok a jeléek amiket ő ad feléd az elég lesz ahhoz, hogy észrevedd és TE lépj ez ügyben többet...


De nem léptél, és úgy gondolta nem is akarnál többet ezért mást keresett aki valszeg , megtette azokat a lépéseket amiket tőled várt volna...ő elvárja h a nő kezdeményezzen bizonyos idő után...


De csak szerintem.....

2010. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És ettől miért ne nézhetnél még rá fel, és miért ne lehetne még értékes ember? Valószínű (vagyis ha valóban jól fogtad a jeleket akkor biztos) érzett irántad valamit, és nem tudta, te hogy érzel iránta. Ezért nem lépett. Most pedig jött egy olyan Nő, akivel szemben mert lépni, vagy pedig a Nő tette meg azokat a lépéseket, amiket neked kellett volna. DE: nem értem, hogy ezért miért lesz valaki szemét?


Az is lehet, hogy érzett valamit...de nem annyit, hogy lépjen is, és úgy gondolta a barátságotokat nem áldozza fel, egy "lehet, hogy lesz valami belőle" kapcsért.


És nem mellesleg: ahogy én látom, a srác egy őszinte ember, aki még akkor is igazat mond, ha tudja, hogy neked az fáj. Ez (főleg a mai világban) szerintem nem elítélendő, hanem inkább becsülendő dolog.


24/F

2010. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

15.20 igen, teljesen igazad van! Igzából most is nagyra értékelem őt, és nagyon szeretem, csak annyira fáj ez az egész hogy nem tudok még tisztán gondolkozni, meggondolatlan dolgokat mondok.

Köszi a válaszokat, az első kicsit elvont volt nekem, de azt is:)

2010. dec. 16. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor megismerkedünk valakivel, nem mindig vagyunk benne biztosak, kialakul-e köztünk valami. Talán a srác is így volt veled, viszont az érzés, ami az irányodban kialakult benne, az nem a szerelem lett, hanem a barátság. Főleg, hogy közben találkozott valakivel, akibe viszont beleszeretett. Nem gondolom szemétségnek, hogy kedves volt veled, attól függetlenül, hogy "csak" a barátjaként szeret. Lehet, hogy te képzeltél többet bele a viselkedésébe, mint amennyit valójában takart. Ami a leírtak alapján nem is volt nehéz. Félreértettétek egymás jelzéseit, valószínűleg ennyi az egész.

Ettől még nem biztos, hogy értéktelen ember. Tudod, mekkora érték manapság az igaz barátság?

2010. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!