Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem nagy hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem nagy hatással lehet a tanulásra? :S

Figyelt kérdés
ha igen miért?és mit cssináljunk hogy a sulira koncentráljunk?
2010. dec. 16. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert tanulás helyett együtt vagytok és csak egymásra gondoltok. Gondolj arra, hogy ha nem tanultok, akkor csövesek lesztek vagy kemény munka vár rátok.
2010. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De ha tehetséges vagy, nem kell aggódnod. Tanulás nélkül is viheted sokra, ahhoz jól kell csinálnod valamit, ami hosszú távon működik. Inkább tanulj! Minimális tudás alapvető követelmény ahhoz, hogy ember legyél.
2010. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kamuuu ***** válasza:
100%
Uh... én nem értem miért nem lehet egyszerre a 2.őt...
2010. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet:)
2010. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár volt szerelmem, akár nem, nem igazán vonzott a tanulás (nyilván leérettségiztem, szakmát tanultam, dolgozok), nem vagyok egy stréber típus amúgy sem (de legalább volt fiatalságom), de olvasni nagyon szeretek. Szóval nálam zárta ki egymást igazán a kettő, nem ültem kevesebbet a könyv fölött.

23N

2010. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*jav.

Szóval nálam nem zárta ki egymást igazán a kettő, nem ültem kevesebbet a könyv fölött.

2010. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha depresszióba és szorongásba megy át, akkor káros lehet.
2010. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
simán!!
2010. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem a szerelmem csak inspiralobba teszi azt hogy jo eredmenyeim legyenek a suliban. Mivel o nagyon jo tanulo nekem a celom hogy ne legyek rosszabb nala, szoval van ilyen is. De ha egy kapcsolatban mind a ketten b@sztok tanulni akkor az szivaaas!
2010. dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez a helyzet mint az utolsonal.
2010. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!