Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme várni Rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várni Rá?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Én azt hiszem szeretem. És ezt elmondtam Neki. De amúgy szerintem magától is rájött. Nagyon jóban voltunk. Minden nap találkoztunk és akik nem ismertek minket nagyon közelről azt hitték, hogy együtt vagyunk. Aztán egyik nap volt egy kissebb vita köztünk és akkor bejelentette, hogy barátnője van. Nagyon rosszul esett. Azóta kicsit elhidegültünk egymástól. Persze beszélni ugyanúgy beszélünk, csak már nem hülyülünk olyan sokat. Nekem nagyon hiányzik. És néha ugy veszem észre, hogy neki is. Pl. volt hogy a barátaival volt és énis az enyémekkel és egyszer csak gondolt egyet és leült mellém. Egyik lány barátja szólt neki hogy menjen vissza. Nagyjából 5 percre megint leült mellém. És nem érdekelte ki szól neki.

Csak rá tudok gondolni. Ha nincs a közelembe nagyon rossz kedvem van, nem is akarok semmit csinálni és senkivel beszélni. Soha nem voltam ilyen.

Várjak Rá? Vagy probáljam elfelejteni? És azt hogy?


2010. dec. 18. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Hány évesek vagytok? Ha van barátnője és ha jól kijönnek egymással akkor szerintem keress magadnak egy olyan pasit akinek ugyan úgy hiányzik egy társ, mint neked. :) Remélem nem jött ki idiótául a dolog... :D
2010. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most akkor van barátnője?
2010. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát Ő azt mondta, hogy van. Bár nekem kicsit furán jött le, mert olyan volt mintha Ő is érezne irántam valamit és akkor egyszer csak bejelenti hogy van barátnője. És a barátnőjéről senki nem tud semmit. Még a legjobb barátja se.
2010. dec. 18. 00:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
kamuzik, fél, vagy nagyon titkolják és a haverjai is falaznak neki. Sztem ne húzd az időt, addig is simerkedj. lehet 1 év múlva összekerültök, de addig se tétlenkedj.
2010. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De annyira nehéz. 2 hete direkt probálom kerülni, de így csak még jobban érzem. =/
2010. dec. 18. 00:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Kamuzik holt biztos. Próbáld meg kideríteni az igazat! :)
2010. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba! Meg sem érdemel téged...
2010. dec. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamuzott,ha senki sem tud semmit..

Lehet ő is szeret,csak fél a saját érzéseitől is..Várj egy picit,ez a kerülős dolog ezek szerint bejött,mert ahogy hátráltál ő elkezdett közelíteni...De ezt se vidd túlzásba.

Ha jó barátok vagytok,egyszer szúrásból én rákérdeznék: na és barátnőddel mi van ?

Szerintem ha ennyire szereted,picit még várj.Majd írd le a fejleményeket...:)

Amúgy ha odaült melléd és lesz*rta hogy szólnak neki,szerintem egyértelmű..Amúgy ha semmit se érezne irántad,akkor nagyban kerülne miután elmondtad hogy szereted..Már csak hogy neked se legyen rossz..

15/L Sok sikert,szorítok neked.:)

2010. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát beszélgettünk msn-en és mondta hogy nemrég szakított a barátnőjével. És olyanokkal jött hogy vele nem járnék jól meg ilyenek.

Csak legalább tudnám mit érez irántam. =/

2010. dec. 18. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó akkor szerintem hanyagold ezt a témát egyenlőre,és kicsit legyél vele közömbös...Majdcsak észreveszi magát...
2010. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!