Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar tőlem valamit vagy nem? Van értelme várni?

Figyelt kérdés

3 hete megismertem egy srácot a buszon. Ő kezdeményezett. Csak beszélgettünk (10 percen keresztül). Sokat kérdezősködött. Többek között arról, hogy van-e pasim(nincs), és miért nincs. Ennél az első beszélgetésnél meg mertem volna esküdni, hogy tetszek neki, és akar tőlem valamit. Aztán pár nappal később újra beszélgettünk. Akkor is Ő kezdeményezett. Ennél a beszélgetésnél folyton dícsérgette a cuccaimat (pl a karkötőmet). Elköszönésnél dobott egy puszit. Mikor beszéltünk egymással, folyton mosolygott rám.:) De ez volt az utolsó beszélgetésünk. Azóta csak mindig rám vigyorog, mikor meglát -én meg vissza vigyorgok. Sajnos az utóbbi napokban már vigyorogni se vigyorog. A legtöbbször úgy tesz, mintha nem venne észre, vagy csak simán rámköszön mosolygás nélkül. Miért?:(:( Nekem nagyon bejön, és úgy vettem észre, hogy én is neki (sőt: mások is mondták). Szerintem azért nem vigyorog már rám, mert 3 hete beszélgettünk utoljára, és úgy gondolja, hogy így semmi értelme a vigyorgásnak, vagy nem tudom. 2 beszélgetés volt, aztán kifújt.:( Sajnos már egyre kevesebbet is látom. Mikor látom, akkor pedig nincs lehetőségem rá, hogy beszélgessek vele, mert mindig a haverjával/haverjaival van. Így pedig nem merek odamenni hozzá, beülni a "nagyfiúk" közé, és beszélgetni velük. Társaságban amúgy se vagyok bátor. Szinte meg se szólalok, és így csak beégnék a srác előtt, hogy csak úgy ülök ott, mint egy néma csicska.:( Én teljesen oda vagyok érte, de attól tartok, ebből már nem lesz semmi. Szerintetek mi történt? Mit csinálhatnék? Megmenthetem még valahogy az el sem kezdődő kapcsolatunkat?

16/L


2009. okt. 1. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked kéne kezdeményezned, mivel úgy tűnik mindig a srácra hagyod, és lehet ez azt jelenti számára, h mégsem jön be neked annyira.
2009. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

3hét alatt nem léptél irányába,pedig ő többször is...talán azt gondolja nem érdekled és csak udvariasságból beszéltél vele.

Győzd le a félelmeidet és menj oda hozzá ha akarsz tőle valamit,akkor is ha nem egyedül van.Kérdezd meg nincs-e kedve beszélgetni veled.Aztán a többi alakul magától,ne aggódj:D

Egyébként pedig max nem jártok...de máshogy ez nem megy.Vagy felvállalod és lehet h nem lesz semmi vagy nem vállalod fel és nem lesz barátod sem ezért.

2009. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!