Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uaaw mit csináljak ez így nem jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uaaw mit csináljak ez így nem jó?

Figyelt kérdés

eddig soha nem volt normális barátom csak ilyen szennyek.

(eddig 2 barátom volt).hol vannak a normális fiúk?a normálisak már foglaltak...útálok egyedül lenni.az utóbbi időben meg semmi nem jön össze valahogy megváltoztam vagy nem tudom de mindig valamit elbénázok és aki bejön azzal soha nem jövök össze...mondjuk mostanában elég depi-időszakomban vok...új suli meg minden.mit változtassak vagy mit csináljak???:S 15/L


2010. dec. 18. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

én is 15 vagyok (fiú)

nállunk az a baj a lányokkal, hogy akármi kedveset mondhatok nekik, nem törődnek vele, vagy csak gonoszkodnak utánna

és persze megbeszélik a barátnőikkel, ami idegesítő

(pedig állítólag nem vagyok rossz pasi)

legyél kedves, és vedd észre, ha valakit érdekelsz

2010. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy éppencsak azok,akik nem néznek ki olyan macsósan,azokat ti félreállítjátok,külső alapján ítéltek..-.-"

16/F

2010. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na én meg normális pasi vagyok, és én meg szinte csak nem normális lányokat ismerek,meg persze nem öltözködöm b*zinak és ezért nem jövök be a "normális" lányoknak.Majd lesz valahogy,valakivel....18 F
2010. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem 'macsóság' alapján ítélem meg a fiúkat.

nekem az kell hogy normálisan lehessen vele dumálni,ne legyen 16 évesen alkoholista csak azért mert a haverjai azok, meg legyen benne valami ami megfog...nem feltétlen a macsóság a fontos,

mert azok általában primitív állatok...

2010. dec. 18. 20:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!