Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levelet szeretnék írni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levelet szeretnék írni, de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Van egy lány, aki nagyon tetszik, és jól elvagyunk, afféle "jóbarát". Azonban elkezdtem többet érezni iránta, mint puszta barátság. Próbálkoztam elmondani neki de valahogy nem tudtam, ezért szeretnék neki egy levelet írni. Ti, hogyan fogalmaznátok meg azt, hogy többet szeretnétek, mint puszta barátság, úgy hogy ne sokkolja a lányt?

A válaszokat előre is köszönöm!


266 22f


2010. dec. 18. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

26622 évesen nehéz... :D


egyébként én biztosan élőben mondanám meg neki

beszélgetés alatt olyan apró bókokat, célzásokat tudsz tenni, amitől ha nem riad meg, próbálkozhatsz, ha látod, hogy tudatosan, vagy tudat alatt is az ellenkező irányba hajlik, nem teszed fel a kérdést, és nem töröd össze a saját szíved, és önbizalmad

2010. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, ha ráérsz dugni, dobj egy sms-t. Tel szám 06-blabla
2010. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha levelet szeretnél írni, akkor a magyar nyelvben a megszólítás után felkiáltójel áll, és onnan jön a többi, amit gondolsz. Sok szerencsét ;)
2010. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26622évesen írj neki egy papirusz-t de nemhiszem h bejössz neki
2010. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bejössz neki, tökmindegy mit írsz a levélben, értékelni fogja. Ha meg nem, ígyis-úgyis nemet mond. Így nincs félnivalód, írd meg, aztán lesz, ami lesz :) Hajrá!
2010. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor viccelődtök (tuti szoktatok) akkor utalj rá és onnan meg már megy simán a szerelmi vallomás és jobb élőben :)
2010. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Valami romantikusat, de ne nyálasat, és ne is perverzet. Valahogy így a kettő között. Mondjuk függőlegesen írd le a nevét, és minden betűhöz írj valamit róla. Valahogy így

A annyira szép a mosolyod

N nem tudok másra gondolni

N nézem, milyen gyönyörű vagy

A azt hiszem szerelmes vagyok


Jó, ez kicsit furcsán jött ki, de ez csak egy példa. Vagy írhatsz neki egy verset... Én lány vagyok, nem azt nézném, hogy rímelnek-e a sorok, hanem azt, hogy mennyi érzelem van benne. : ) Szóval csak őszintén. És ne csak a levélbe mondd el neki, hogy szereted:

- amikor beszéltek, éreztesd vele, ha találkoztok, néha dicsérd meg, hogy milyen csinos (persze ne mindig, egy idő után unalmassá válhat). Bókolj neki... nem kell isteníteni, csak lazán :)


Sok sikert!

2010. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad. Most gondolj bele, megírod a levelet, elküldöd neki, elolvassa és tetszik neki, aztán? Jöhet a tali is. Na, akkor ott meg mit fogsz csinálni? Ha bejössz nála, előbb-utóbb találkozni is kell, és akkor ott is el kell ugyanezt mondanod. Szerintem beszélj a lánnyal, de nem kell egyenesen a tudtára adnod mik a szándékaid, majd minden megy magától.
2010. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!