Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne levelet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne levelet egy levelet írni?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt jártunk, másfél éve szakított, ő, a lány.

Egy hülyeségen összevesztünk, amit ő a mai napig úgy emleget h hülye voltam stb. legutóbb pedig már azt mondta (1 hónapja), h tönkre akartam tenni az életét, holott erről szó nincs. Az utóbbi másfél évben voltak jobb és rossz pillanataink, hol ő hívott, hol én.

Az a helyzet h én még mindig szerelmes vagyok belé, és szívesen megpróbálnám újra, de ő ezt nem szeretné. Békén is hagyom. Csak az a baj, hogy akkoriban nagyon pánikba estem és hívásokkal és smsekkel bombáztam őt ,h bocsánat, nagyon szeretlek, stb. De ez csak az első pár nap volt így, utánna nem.

Szóval nehéz helyzet, és valószínű ezek után a kapcsolat is nehéz lenne, bár nem tudom....

Tényleg nagyon szeretem őt, hiányzik, napok óta vele álmodok.

Érdemes lenne egy levelet írni neki? Csak amiben mindent leírok ami a szivemet nyomja, hogy én mit érzek. nem ilyen újra kezdős levelet akarok, meg nem akarok magam mellett érvelni.

Biztos nem szeret már, és ezt így sjaát magamnak belátni pokoli fájdalmat jelent.

Fb-re tavaly ősszel tette fel magát, és nem jelölt vissza, múltkor csak azért hívott fel, hogy ő nem fog vissza jelölni, mert hogy én turkáltam az életében azzal h megnéztem az üzenőfalat. Pedig csak egy dolgot kérdeztem meg erről őt. Semmi nyomozás nincs a dologban. Meg mondta h lenne aki féltékeny lenne rá rajtam kívül is, meg h nem lesz senkim, megnyugodtál?

Meg tetszik neki egy esküvői ruha szaalon, akkor lehet h férj jelölt is van már?

Na jó... jól bekattantam, bocs.

Pedig szeptemberben mondta h "ez nagy szerelem volt, még hídégetés is lett volna", és mindig hozzá tette vmilyen formában, h én voltam hülye, mindennek én vok az oka, meg azóta már nem itt tartanánk. Meg novemberben h nem tudja h szerelmes-e. Ugyanakkor folyamatosan mondta h nincs újra kezdés.


Bocs h hosszú lett, de jól esik kiírni magamból.


Írjatok, légyszi.

Írjak, ne írjak? Vagy telefonáljak és kérdezzek rá ezekre?

De úgysincs értelme, meg nem is merem felhívni.


2011. márc. 8. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Írjál.

Veszteni nem vesztes semmit.

Én is megcsináltam csak e-mailen.

Nem akartam újra összejönni vele, azóta sem akarok csak jó volt kiírni magamból az érzelmeket.

2011. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és sokkal könnyebben tudtam őt elengedni.
2011. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lépjetek már túl mindketten! Csajozz be és ne foglalkozz vele!
2011. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen írj neki a levelet.

1. Megkönnyebülsz, kiadod magadból az érzéseket, leírod, mi az, mai a szívedet nyomja

2. Veszíteni nem veszítesz semmit

3. Lehet, hogy titokban ő is arra vágyik, hogy újra együtt legyetek, és várja, hogy te lépj

3. Ha valaha is szerettétek egymást, jól fog esni neki, még akkor is, ha már nem is lesztek többé együtt

4. Jobb biztosan tudni a rosszat, mint kétségek között élni

5. Tisztázzátok a helyzetet!

6.(Nagyon rendes srác lehetsz, hogy foglalkozol vele annak ellenére, hogy szakított veled a lány)

2011. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

írj neki levelet.

abban mindig jobban át lehet adni amit akarsz mondani,mert nem tud reagálni rá abban a pillanatban,csak olvassa szépen...

ki tudja mi lesz, de nem veszthetsz semmit,úgyhogy hajrá!!

2011. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kranpusz ***** válasza:

Szerintem is írhatsz, már csak azért is mert kiirod magadból a fájdalmat. Pont én is ebben a cipőben járok csak egy kicsit korábbi az eset. :(

Egy dolgot ne felets el soha ne alázkodj meg és soha ne könyörögj!!! Soha!

Mindig a NŐ választ, mindig!

Egy dolgot tehetsz a levél után, vársz, tudom ez a legnehezebb de mást ne tegyél. 1-2 hónap elteltével már lehet tudni a választ...:(

2011. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogy írj levelet! Egyáltalán nem érdekli az érzéseid. Rosszabb esetben még jól ki is röhög és a barátainak mutogatja meg a leveledet.
2011. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!