Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket mondjak annak a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket mondjak annak a pasinak aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
szal tetszik egy fiu ugy vettem észre hogy énis neki.Szemeztünk is többször.Mit mondjak neki amitől észre veszi hogy tetszik nekem is?De nem akarom egyelőre konkrétan megmondani. Szal olyan ,,pasizos,,szövegeket várok.köszönöm
2009. jan. 22. 17:48
 1/3 Srapnel ***** válasza:

Bármit is mondasz, ha nem veszi le, hogy tetszik neked, akkor semmit nem ér, ha leveszi, akkor meg már levette.


Nincs pasizós szöveg. Ő egy ember, tetszik, intézd úgy, hogy valamikor úgy találkozzatok, hogy pár szót váltani is tudtok egymással.

2009. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Légy laza, nyitott és humoros. Nevess a viccein! Meg flörtölj vele és ez sokkal többet jelent mint a ha bármit is mondanál neki. pl: tekergesd a hajad, nézz mélyen a szemébe, néha érintsd meg (pl kérj tőle vmit kölcsön).
2009. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kor?

hát a szöveg mind1 (jó mondjuk nekem is a leszólítás a legnagyobb bajom :S:S :@) ne csinálj mindenki előtt hülyét "magatokból"

2009. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!