Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktam hallani lányokat hogy...

Szoktam hallani lányokat hogy azt mondják jó "feneke" van egy pasinak . Ezalatt mit értenek pontosan?

Figyelt kérdés
Mármint nem vok ferde hajlamú meg semmi csak kiváncsi vok a lányok mit figyelnek meg a fiuk "fenekén"
2009. dec. 7. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mint ti a lányokon. Mi ebben a nem érthető? Egy fiú feneke is lehet formás..esetleg valakinek az izmosabb jön be..ugyan úgy ízlése válogatja, mint ahogy nálatok: valakinek a nagy, valakinek a kicsi, lapos, izmos, stb..Nem sok különbség van.
2009. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jó fenék nekem olyan tenyérbemászó:)
2009. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt én se vágtam soha, pedig lány vagyok. Én a pasik lábát nézem meg :DDD a fenekét inkább csak annak, akinek lányosabb az alakja.

Miért, te mire gondolsz amikor megnézed egy lány fenekét?

2009. dec. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát mire gondolok néz rá egy fiú "fenekére" te mire gondolsz xD
2009. dec. 8. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Direkt azért kérdeztem, mert szerintem én nem arra amire a legtöbb nő :DD

Ha én ránézek egy fiú fenekére semmit nem gondolok. 10ből 9szer így van. Ha viszont lányosabb akkor meg azt, hogy "hú, de meg b..." :DDD Azért kérdeztem, hogy másoknál is ez van-e vagy csak nálam :P na mindegy.

2009. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez relatív. Mi azt szoktuk mondani a barátnőimmel ha jü, hogy "olyan fogdosnivaló" :$ vicces, de így van. Nekem személy szerint pl az tetszik, hogyha tapad rajta a naci. Nem lányosan, csak olyan jóóól :D
2009. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!