Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a teendő?

Figyelt kérdés
Már jó barátságban vagyok egy lánnyal lassan egy éve. Fél éve megkérdeztem tőle hogy nem szeretne e járni velem de a távolságra hivatkozva nemet mondott [de azt mondta hogy ő is érez valamit] persze nem tudom hogy ez csak lerázás volt vagy komoly de azóta is úgy szólongat hogy édesem, szerelmem stb, és most már megtudnnám oldani hogy heti 1-2 szer plusz iskolai szünetekben találkozzunk szerintetek megkérdezzem újra. Csak mert máshogy beszél velem mint más fiú ismerőseimmel és nem tudom mi lévő legyek . Szerintetek? Lécci normális válaszokat írjatok 15/f
2010. dec. 19. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem zavar téged, hogy szívat?

A barátnői előtt msnezik veled, és röhögnek azokon, amiket írsz... NEM MSNEN KELL ÖSSZEJÖNNI MERT KOMOLYTALAN :D

2010. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na fussunk neki még egyszer, mert még fiatal vagy :D


Két választásod van:

Mindegy, melyiket választod, mert mindkettővel rosszul jársz :D


1. Ha nyilvánosan, azaz szemed előtt szólít édesemnek, úgy hogy közben a barátnői ott állnak mellette az ajtófélfában, mikor óra közti szünet van, vagy a sulibüfében, akkor is egy a szitu: szívatni akar. Szerintem, tudja ő azt jól magáról, hogy csinos, hogy ő a lány, és udvarolnak neki a pasik... azt hiszed, hogy bejösz neki? K*rvára nem :)


2. Ha msnen csinálja ezt, akkor eleve máshogy megy minden:

Ha, és tényleg csak akkor, HA! tetszel neki, akkor keresni fogja a társaságod, rád fog írni rögtön, kérdezni fogja, hogy mikor tudnátok találkozni, de azt mindenképp, hogy van e barátnőd, és talán még a telszámod is elkéri.


De ahogy elnézem, te a kutyája vagy, nem az udvarlója :D

2010. dec. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csajok nem szeretik azt, ha úgy simán megkérdezed, hogy "akarsz velem járni?"...ebben nincs semmi zgalmas, sem romantikus. Hódítani kell és udvarolni. Tudom, hogy a mostani pasik elég lusták e téren, de muszáj lesz összekapnod magad.
2010. dec. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előzőnek: Kapja össze magát???? 15 éves!!!! Szinte még gyerek, nem tud túl sokat az udvarlásról!


A lány flörtöl veled és ugyan ezt várja el tőled. Látszólag vedd lazán a dolgot, ne mutasd ki, hogy mennyire tetszik neked. Próbálj közös programokat szervezni, csak mint haverok, érezzétek jól magatokat együtt, kerüljetek közelebb egymáshoz, mint barátok, de egyenlőre NE támadd le az érzelmeiddel, amíg nem érzed, hogy már ő is nagyon akarna mondjuk egy csókot. SOHA ne kérdezd meg egy lánytól (vagy később nőtől), hogy akar-e veled járni, mert ha megfogod a kezét, megöleled, megcsókolod és ő nem ellenkezik, akkor ezzel már megadta a választ. És ha ezután megbeszéltek további találkozókat, akkor már jártok is!

Ne haragudj, hogy ilyen sokat írtam, de annyira aranyos volt a kérdésed és a korom alapján a fiam is lehetnél.

Sok szerencsét! :-D

2010. dec. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!