Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha a lány apja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a lány apja egy pszichopata, valószínűleg pedofil hajlamú?

Figyelt kérdés

elmondása szerint rajong a lányaiért, rajongásig szereti őket...

és betegesen féltékeny a srácokra, akikkel a lány jár, és előbb-utóbb sikerül minden srácot kikészítenie (fenyegetéssel, befeketítéssel, megalázással, rendőrhaverjai által való "elintéztetésével", lelki terrorral, magánnyomozó fogadásával), és én is kezdem már feladni, pedig őrülten szeretem a lányt.

na most... őszintén, mit lehet ilyenkor tenni? megölni csak nem ölhetem, pedig kedvem lenne hozzá...


2011. szept. 5. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
A lánynak talán jobban meg kéne válogatni a barátait, nem pasizni agyba-főbe, és úgy viselkedni, hogy megbízzanak benne a szülei.
2011. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Elég durva ha ilyet csinál az apja!Az pláne hogy rendőrök is részt vesznek benne!:-S Hát jó kérdés mit csinálj!Szerintem nagyon nem tudsz semmit!Felejtsd el a lányt!Jobb úgy sem lesz!...
2011. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem, hogy nem a lánnyal van a probléma...
2011. szept. 5. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

nyugi, nem pedofil... nem tűnik annak. csak parázik, hogy baja lesz a gyerekének, lehet, hogy valami rossz élmény miatt.

hány évesek a lányok?

2011. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Ennek a viselkedésnek semmi köze a pszichopátiához vagy a pedofíliához,persze a köznyelv máshogy használja ezeket a kifejezéseket (főleg a pszichopátiát).


Valószínűleg valamilyen rossz élmény miatt félti ennyire a lányait,ez elég furán hangozhat,de szerintem csak az segítene,ha jobban megismerné a lánya udvarlóit.Ha elbeszélgetne velük,látná,hogy nem akarnak rosszat,nyílt és őszinte,megbízható srácok stb.


Hány évesek a lányok?


21/L

2011. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 J3Tears válasza:
98%
kezdj el udvarolni apucinak. lehet, hogy nem is a lányra féltékeny, hanem rád :D
2011. szept. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hannibal33 válasza:
87%
A lány szabad, felnőtt, magyar állampolgár, ugye? Ha ő is szeret téged, akkor költözzetek össze. És valódi erőszakos agresszióval fenyegessétek meg EGYÜTT, egyszerre az öreget, legyen látható, hogy semmit sem tehet, vagy ha tesz, akkor meghal! Én így csinálnám.
2013. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!