Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a nők?Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők?Miért van az ha a nőket szeretik,szép sms-t írnak nekik,szépen bánnak velük,odafigyelnek rájuk,ettől függetlenül dobják a srácot.

Figyelt kérdés

Ha viszont nem kapnak smst,a barátjuktól(vagy csak nagyon ritkán)nem a legjobban bánnak velük,nemigazán figyelnek rájuk akkor viszont hatalmas szerelemre lobbannak...

Mitől van ez?Mert nekem ez a személyes tapasztalatom!


2009. jan. 22. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

nekem az az elképzelésem hogy sok sms-t írnak a csajnak akkor idegek lesznek mert már idegesítővé válik számukra az egész!

ugyan úgy ha sokat vagy vele mert csak az idejét rablód!

vagy amikor már túl sok dicséretet adsz neki az is idegesíti őket!

amikor pedig hanyagolják egymást nem rabolják egymás idejét nem idegesítik egymást és nem is unják megy egymást!

nekem ez a véleményem!

2009. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a sok sms egy idő után zavaróvá válik,de ezt sokszor nem monják ki a nők hogy ne bántsa meg a fiút. ÉS az sem jó ha tul sokat foglalkozol a nőkkel mer ez is olyan mint az sms :zavaróvá,idegesitővé válik.
2009. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkinek az kell, akiért küzdeni kell, ugyanis ettől termelődik az adrenalin, ami nélkül nincs izgalom.
2009. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátom és én 7 hónapja vagyunk együtt mindig is harmonikus volt közöttünk minden,és én olyan vagyok,aki NAGYON értékeli és igényli egy fiú törődését. (18)
2009. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden mást, ezeket is mértékkel kell csinálni. Lány vagyok (16) és nekem nagyon jól esik, ha a barátom ír esténként egy szép sms-t, ami tényleg tartalmas, viszont ha egész nap írogat ilyeneket, hogy "mizu?", "mit csinálsz éppen?" meg hasonlók, az valóban idegesítő tud lenni. És ez igaz, hogy mindenkinek az kell, amit nem kaphat meg, ami elérhetetlen, legalábbis egy kapcsolat elején. Hogyha már komolyabb a dolog nem feltétlenül. De ha neked ez a problémád, kicsit vegyél vissza, hagyd, hogy a lány keressen téged néha, valahogy próbáld meg kifejezni, hogy szereted, de ne ess túlzásokba! Nem általánosítok, mert ez nem mindenkinél így megy, de nálam spec igen. :)
2009. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A "szépen bánnak velük" és az "odafigyelnek rájuk" alatt konkrétan mit értesz?

Amúgy meg ugyanúgy, mint a pasiknál, a túlzott törődés inkább menekülésre serkenti az "áldozatot".

A szép esemes meg egy dolog, de azt a WCn is meg lehet írni...az az igazi, amikor a munkahelye előtt várod, szerelmes levelet küldesz POSTÁN,kinyitod neki az ajtót, felsegíted a kabátját, néha vmi apróságot adsz ajándékba...de ezek az sms, email meg elektronikus cuccok...

2009. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A lanyok arra vagynak aki elerhetetlen, akiert kuzdeni kell, akit nehezen kaphatnak meg, a rosszfiuk a menok... A legnagyobb hosszerelmes voltam gimiben, rozsaval vartam a lanyokat, verseket irtam, stb. Volt baratnom de mind elromlott mert unalmassa valik az ember. Alapveto emberi termeszet. Ami a tied es barmikor hozzaferhetsz mert tudod hogy mindig ott van es var rad az nem izgalmas. Az alap, vesztartalek. Amikor azt erzekelteted hogy bar nehezen de megkaphat ha kicsit kuzd akkor sokkal tobb kihivast adsz neki, azon fogja torni a fejet egesz nap hogy ferkozhet hozzad es hogy vajon mi az amiert nem kuszok terden oda hozza egybol. Ha ezen agyal azt veszi eszre hogy egesz nap te jarsz majd a fejeben ergo eszre sem veszi es izgalmassa valsz szamara. Olcso trukk es mindig bejon. A foiskolan mar igy csajoztunk. Nem is olyan bonyolult a noi lelek mint ahogy tunik... :)
2009. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hmm.. valóban ez az általános viselkedési forma sajnos!

És nincs igazatok!! Aki KOMOLYAN szereti a párját, az SOHASEM unja meg az sms-eket, és Őt magát sem!! Nagy szerepe van ebben az életkornak, a társadalomnak.. Emberek! Egy tizenéves fiataltól ne is várja el senki, hogy felnőttként viselkedjen és felnőttként szeressen!!

Ebben a korban nem ez a jellemző! Még csak próbálkoznak, tesztelgetik a határaikat, bontogatják a szárnyaikat!

Nem ezek a tulajdonságok a fontosak ebben a korban egy kapcsolatban!

Igen erősen az érzelmek dominálnak, amelyeket ráadásul hajlamosak még össze is keverni, tévesen értelmezni!

Viszont ha felnőtt nők esetében beszélünk erről, akkor:

Ne aggódj, Te is rátalálsz arra a lányra, akinek Rád van szüksége!! Addig pedig gondolj arra, hogy ezek a lányok idővel(amikor elcsattan az első pofon) rájönnek, hogy mennyire rosszul választottak!

Én erre azt mondom, "aki hülye, az haljon meg!"

ha valakinek ez kell... Isten áldja!!! :)


Üdv:

Haven 23/L

2009. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ez unalmas!Nekem is volt ilyen pasim,és fúúúú a hideg rázott tőle!Ott is hagytam!A mostani barátom az arany középút,mert tudja,hogy mikor kell hagynia,hogy kicsit egyedül lehessek,és tudja,hogy mikor van szükségem arra,hogy érezzem,hogy nagyon szeret!Nem kell mindig a másik nyakán lógni,mert azzal csak megfojtod!
2009. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!