Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kezdeményezett még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezett még férfi nálam, ha gyakaran megnéznek az utcán, szép lánynak mondanak, akkor miért?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Eddig egy párom volt 17 éves koromtól 22 éves koromig volt velem. Vele úgy alakult, hogy sms-ben ráírtam, épp kérdeztem valamit. Ő este visszaírt, majd találkoztunk és alakult a dolog.


Az utcán látom, hogy utánam fordul néhány férfi. Itt tettem már ki képet (nem fogok ismét), azt írták másra számítottak, helyes, szép lány vagyok.


Akkor hozzáűm miért nem jött még oda soha egy férfi sem, hogy megadom-e a számom vagy megiszok-e vele egy kávét vagy bármi. Értitek mire gondolok. Ez teljesen tönkre teszi az önbizalmam.


Miért van így?


2011. nov. 27. 15:13
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Alapvetően csendes, de barátságos lány vagyok. Senkivel nem vagyok lenéző, semmi ilyesmi, akkor miért?


Úgy szeretném már, hogy egyszer egy férfi nekem is udvaroljon.


Gondolom nem értitek mire vágyom, de nekem ez fontos lenne, és így nem vagyok boldog.

2011. nov. 27. 15:15
 2/28 anonim ***** válasza:
küldj 1 képet privibe.
2011. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki egyesével meg fogja kérdezni. Lassan már kezdem azt érezni, hogy nekem is meg kéne.
2011. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Van olyan férfi, aki sokat keres, nagyon jóban vagyunk, de semmi többről nincs szó.
2011. nov. 27. 15:16
 5/28 anonim ***** válasza:
10%
Egyébként meg, ez jellemző. Neked csak az kéne, hogy udvaroljanak neked, és polírozzák az egódat. Aki meg ezt megteszi neked, azt csak pofáraejted. És ezek után jönnek az "A pasiknak nincs önbizalma manapság kezdeményezni!" típusú kérdések. Ami egyébként nem igaz. Nekem is van, csak minek kezdeményezzek? Az ilyeneknek?
2011. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem küldök, bocsi.


Teljesen mindegy. Mindenki életében eljön valaki, akinek tetszik és kezdeményez nála. Nálam ez nem akar bekövetkezni és ez nagyon bánt. Lehet életem végéig egyedül maradok. :(


Lehet kedves utolsó nevetni ezen, de nekem nem ilyen humoros a dolog.

2011. nov. 27. 15:18
 7/28 A kérdező kommentje:

15:18-as!


Ez hülyeség, senkit nem ejtettem pofára, miért általánosítsz?


Nem bántottam meg soha még férfit. Van a közelemben 2 férfi is, akik aranyosak velem, feltünően is, de egyikőjük sem nőként, hiszen soha egyik sem kérdezte meg pl mit csinálok munka után.

2011. nov. 27. 15:20
 8/28 A kérdező kommentje:

Mire vágyom?


Egy férfira, aki felvállalja, hogy kedvel és úgy alakul ki egy kapcsolat. Szeretetre vágyom, ennyi.

Próbálom megfejteni, hogy mi baj lehet velem. :(

2011. nov. 27. 15:22
 9/28 anonim ***** válasza:
36%

Tudom, hogy mennyire nem humoros, mivel én is ilyen helyzetben vagyok. Csak utánam senki nem fordul meg, és ha képet raknék ki ide, kb. senkit nem érdekelne.

Akkor most melyikünknek is van oka az önsajnálatra?

Egyébként meg a legrosszabb az az egészben, hogy tudom, hogy ugyan arra vágyom, mint a legtöbb korombeli lány. Nevezetesen egy jó kapcsolatra, amire lehet építeni. És hiába van meg bennem ehhez ami kell, ha nem kapok esélyt. Egyszerűbben mondva, b*szhatom a belső értékeimet, amíg nincsenek meg azok a külsőségek, amik a lányoknak kellenek.

2011. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Amatőrök -.-
2011. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!