Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tetszenek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tetszenek nektek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Mint pl. ez a színésznő: [link]


[link]


Tehát az olyan lányok, akik mondjuk huszonéves korukban is kamaszlánynak néznek ki, cicaszemek, kicsi orr, kicsi, telt ajkak. Én is ilyen típus vagyok, de félek, hogy ahogy idősebb leszek, nem vesznek komolyan majd a férfiak, mert kislánynak nézek ki:)


2010. dec. 19. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyen lányok. :)
2010. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Annyira én nem lelkesülök, bár csinosak a hölgyek a képeken. Mindössze nem az esetem. Biztosan valaki másnak igen. :)
2010. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Roppant komoly alapja van a félelmeidnek.:)


Magadról nem mutatsz képet? Most írhatnék ilyen hülyeségeket, hogy úgy könnyebb válaszolni, de inkább csak kíváncsi vagyok:)

2010. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ide biztosan nem teszek fel képet:)
2010. dec. 19. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző képkérő vagyok. Értékelm, hogy nem raksz ide képet (jogosan), ha másban is ilyen határozottan, és jól döntesz, nem hinném, hogy attól kellene félned, hogy nem vesznek komolyan majd ;)
2010. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 19. 18:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnek nem tetszik az arca, a 2. szép :)
2010. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a 2 nő ugyanaz
2010. dec. 19. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Megint én! Nem tudom, észre vetted e, hogy csak miattad jelenítettem meg az emailemet- csak úgy jelzés értékűen, ha már úgy írtad, hogy IDE nem raksz képet. Szóval, ha gondolod... tudod, könnyebb lenne válaszolni! :)
2010. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!