Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igaz? A fiúknak tényleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? A fiúknak tényleg az ilyen lányok tetszenek? (lent)

Figyelt kérdés
Azt mondják az ismerőseim, hogy a mai fiúknak csak a "pörgős,merész" lányok tetszenek. Itt gondolok piálásra, cigire, és sok-sok féle baromkodásra (pl.: utcán négykézlább menni, a Kelemen babátban-t énekelve). Ez a normális manapság? Tényleg ez kell a fiúknak,embereknek? Égessem be magam ennyire, hogy népszerű lehessek és, hogy tetszem a fiúknak? Szóval én lehetek a szépségkirálynő is ha, nem vagyok olyan mint például az egyik ismerősöm, akinek vagy 20pasi közül KELL választania, és neki ez a legtnagyobb problémája...
2011. okt. 31. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Legyen vidám és pozitív, de ne mászkáljon négykézláb részegen, cigivel a szájában miközben énekel.

De hát kinek a pap, kinek a papné

2011. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz, nyugi.
2011. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek ez jön be,de nekem nem mivel KOCKA vagyok!

Hetente 1szer járok buliba,és nem iszom alkoholt.Csendes,visszahúzódó,nem a társaság közepe vagyok,de nem zavar.Barátnőm még nem volt,de nekem a normális,aranyos,nem alkoholista,cigis,és nem nagyszájú lányok jönnek+be!!

'SZűz Kocka'

2011. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez annyira nem is kocka. Hetente jársz bulizni, társaságban vagy. Na de akkor neki máris nem.
2011. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem kur*ára nem. Legyen nőies, szép. A cigit eleve ki nem állhatom a nő szájában. Az alkohol rendben van bizonyos szintig de azt szintén rühellem amelyik hétvégenként segg részegre issza magát.

27/F

2011. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor alaposan bajban vagyok.

És még nem értettem,miért nem akarnak barátkozni velem a fiúk...

Mind1 inkább élek egyedül,de nem alázom magam így.

2011. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az amit leirtál társaság közepében lévő, jóarc, haver kategóriára tökéletes, de barátnőnek nem kéne.. barátnő legyen értelmes, vidám, tudjon megszólalni, de ne legyen begyökösödött, legyen humora, és adjon magára, de ne legyen tul ku.rvás. szerintem.

am hány éves vagy?

2011. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Amúgy 16 éves vagyok.
2011. okt. 31. 19:39
 9/13 anonim ***** válasza:
pörgős, merész oké, négykézláb ne mászkáljon, sokat ne igyon, ne dohányozzon, de Kelemen kabátban-t énekelhet :D
2011. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én ezeken csak jót nevetek, hogy milyen szánalmasok, és nem kéne soha ilyen hülye ribi :D max ha szingli lennék egy éjszakára lehet, de csak úgy hogy ne emlékezzen rám...

gondolom ennél te is komolyabbat keresel :) szóval ne legyél ilyen. könnyen fognak pasit, de nem is ér semmi a kapcsolatuk, könnyen el is múlik.

2011. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!