Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek legyen apasági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek legyen apasági teszt milyen árakban vannak? Küldjetek linkeket létszíves .

Figyelt kérdés
2009-ben megismertem egy lányt volt egy kislánya pár hónapos volt,2nap után össze költöztünk még a mai napig együtt vagyunk már van közös babánk is de egyszer fére lépett elmondta nekem,és kételkedek hogy nem a enyém a másik baba párom elmondta mi történt ö azt mondta pár percig tartott nem élvezet el a srác nem tudom mit gondoljak hogy tőlem van a kisfiú vagy nem,most 1hónapos nem hasonlít rám szakítsak vele ha nem tőlem van a kisfiú ?ha tőlem van meglehet bocsájtani a fére lépését ?
2010. dec. 20. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

szerintem a vér számít ilyenkor a legkevesebbet. ha szereted és elfogadod, hogy a baba nem a tiéd, még pont úgy nevelheted mintha a sajátod lenne. vannak olyan gyerekek, akik cserben hagyják a saját szüleiket, pedig biológiailag is a szüleik, míg egy fogadott gyerek jobban kötődhet a nem biológiai szülőkhöz. ez természetesen fordítva is igaz. de adj neki esélyt és a lánynak is.

ha azt hozza ki a teszt hogy a baba a tiéd, akkor elfogadod a babát és megbocsájtasz az anyának

ha nem a tiéd akkor meg elutasítod? a vér nem szól bele a szeretetbe.

ha akarod csináltass tesztet, de szerintem felesleges. nem az eredményen fog múlni a dolog, hanem azon, hogy képes vagy-e megbocsájtani a lánynak, és elfogadni a gyermeket.

2010. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én már a megcsalást sem bocsájtotam volna meg. Dns vizsgálatot látam már olyan 40e-100e ft ig is ha beirod a googleba találsz pár címet
2010. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csináltass tesztet!

Különben egész életed kétségek között fogod leélni.


Az, hogy még nem hasonlít rád a baba, természetes, evolúciós, pont a te eseted miatt. Hogyha a kisded hasonlítana az apjára, könnyen kiszűrhetőek lennének a kakukkfiókák és lelépne az apa.


A félrelépést meg lehet bocsátani de el kell gondolkozni rajta, hogy miért történt. MErt a megcsalásnak oka van. Valmait nem kapott meg tőled ami ide vezetett. Ezt az okot meg kell szüntetni különben megismétlődhet.


Hogyha a gyerek nem a tiéd, fogd a kalapod és menj!


Igen, a szeretet a legfontosabb de egy féfinak elemi ösztöne, hogy továbbadja a génjeit.


Ibsen Vadkacsáját olvastad? [link]

Talán segíthet a döntésben... ;)

2010. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen mi csináltunk egyszer tesztet hogy lehet e gyerekem de nem tartottuk be azt a idöt mit a doki mondot és a teszten az volt hogy jelenleg nem lehet gyerekem mert gyenge a megtermékenyitöm de az azért is lehet mert 3hetet ki kellet volna birni szex nélkül és mi nem birtuk ki ..
2010. dec. 20. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
tanulj meg írni légy szíves!!!
2010. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben köszi a választ de nem ezt kérdeztem :)
2010. dec. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!