Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik de nem merek neki írni, pedig suliban is szoktunk szemezni, meg van olyan amikor egész szünetben bámul! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 12:04
1 2
 1/12 Kamuuu ***** válasza:
Írj neki?!
2010. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csak nem rólam van szó..? :)
2010. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem tudhatom :P kivagy?
2010. dec. 20. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:
András atya..
2010. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
neem nem te vagy akire gondoltam :)
2010. dec. 20. 13:14
 6/12 anonim ***** válasza:
he papok nem dughatnak andrás atya xD
2010. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az nem is én vagyok..csak válaszoltam a második helyett:P:D

Én szabadon dughatok^^..de csak a barátnőmmel:D

2010. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nehogy odamenj hozzá jézusom
2010. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mintha én tettem volna fel a kérdést 3 hónapja....:D Az én helyzetem még érdekesebb volt hisz állandóan együtt jártunk haza és mentünk suliba, de semmi aztán egy sor szemezés, majd megint semmi, és pár napja megtörtént a csoda leszólított, és megtörtént a csoda.... Eből az jön le, hogy ha tetszel neki (neki lépni fog nekem 4 hónap után sikerült kisebb-nagyobb szerencsével). De ha nem vagy olyan nyuszi, mint én, akkor írhatsz neki, bár én annak a híve vagyok, hogy a fiú lépjen, de kit érdekel az én véleményem, ha nem vagy olyan mint én örülj, mert előbb összejön neked :) sok sikert, majd mesélj. :)
2010. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) majd mesélek ha lesz valami :)
2010. dec. 20. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!