Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lánynak a 85 cm-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lánynak a 85 cm-es mellbőség átlagosnak számít?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sem túl magas, és nem vagyok túlsúlyos sem.
2010. dec. 20. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Basszus már, miért érdekel az ilyen?

Inkább küldj képet és megmondom, mi véleményem!

Az a lényeg, hogy jól nézz ki és ne legyél rohadt lotyó!

De ha nem vagy szép, sem aggódj! Ha a belsőd szép és pozitívan gondolkodsz, foglalkozol magaddal, szép lehetsz!

2010. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fogalmam nincs a ketegóriák mekkora méretet takarnak, nekem ziher, hogy nem számítana, mekkora. Sztem sokan így vannak még. Kevés az olyan férfi, aki a didikre megy csak. Annak nincs agya. Szóval sztem rendben vagy így ahogy vagy!
2010. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gyuribacsika ***** válasza:
Szerintem sem az a lényeg hogy most épp szigorú centikbe mérjük azt a cicit, sokkal inkább ránézésre és testi arányokban a női alakhoz mérten arányos legyen.
2010. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a mellbőségből nem lehet tudni, hogy mekkora a melled, a hátad szélességétől is függ a mérete. nekem 90 a mellbőségem (70D-t hordok), van egy barátnőm akinek ugyamúgy 90 a mellbősége és hord 75-80A-t kb). szóval igen, átlagos, de mondom függ a hát szélességtől.
2010. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gyuribacsika ***** válasza:
A tested összhangja igen ezt a szót kerestem.
2010. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen az alakod.

Nekem is ekkora, és én nem tartom nagynak, viszont az ismerőseim körében kaptam egy olyan "becenevet", hogy "Nagymellű ..." mert szerintük a karcsúságomhoz képest nagy a mellem. De mondom, ez változó.

2010. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem a mellméret számít, hanem az, hogy a cici és persze a lányon minden természetes legyen!
2010. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem alig van mellem, mégis 87-es a mellbőségem. Tehát széles a hátam...

12/L

2010. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!