Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ideális mellbőség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ideális mellbőség?

Figyelt kérdés

Nekem 88-89cm a mellbőségem és 75 B-s melltartót hordok.

Sokan mondták, hogy nagy a cs*csöm.

szerintetek ez nagy méret?


Mi a kicsi és mennyi körfogattól nagy?

Nektek mekkora van, és nagynak/kicsinek tartjátok?

köszi mindenkinek!


2010. jan. 17. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A mell a nőiesség szimbóluma. Mindenkinek máshogy néz ki, más forma, más méretek. El kell fogadni magunkat. Nincs ideális mellbőség. A fiúk megnézik a nagy melleket, szépnek találják őket, főleg, ha formás kerek mellekről van szó, de egy kis mell is lehet szép és formás. Tiedet nem lehet nagynak nevezni, biztos ideális lehet. Örülj neki:) Nem szép a túl nagy sem, ám a genetikáról nem tehetünk sajnos.
2010. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ideális mellbőség nincs. 1 kritérium: ne legyen szőrös, mer az gáz.
2010. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy vagyok vele h a barátnőmnek vannak a legjobb mellei! :D 93cm 80/C (jah, és karcsú, derék:60cm) :D
2010. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom, nekem is 75B a melltartó méretem, de még soha nem mondták, hogy nagy lenne...Igaz, azt sem hogy kicsi. :D

Habár én kicsinek látom, de vannak nálam deszkábbak is, és ugyanúgy vannak nagyobb méretűek is. Szerintem ez átlagos, közepes lehet.

Amúgy olyan, hogy ideális olyan nincs. Függ attól, hogy milyen magas a lány, vagy hogy mennyire húsos...

2010. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

88-89 cm mell-csípő

64cm a derék és 164cm magas vagyok.

Lehet, hogy ezzel a magassággal már nagy cs*csnek számítana?

2010. jan. 17. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyjából fedi a korábban leírtak azt, mait én is gondolok. Amúgy meg teljesen normális méreted van, arról te nem tehetsz, hogy veled bőkezű volt a sors. ;) (Ha én még egyszer hordhatnék 75B-s melltartót, mint amikor tinilány voltam, összecsapnám a kezem, szóval ne aggódj. =) )

(Amúgy saját méret 85C. kívánom, hogy sose kelljen ekkora melltartót venned, én a hajam tépem tőle.)

2010. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18:02 -> 14 éves, szőke hajú?
2010. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Ha nagyok a csöcseid ide velük:D
2010. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj: a B-s méret nem nagy!

Az A a minimális,

A B a kicsi,

A C az átlagos (a legtöbb nőnek ekkora van),

A D-től kezdődik a nagy.

...

De van még J-s méret is!

Ha a te méreted nagy, akkor a J-s méret mekkora? Horrorisztikus?


Aki azt mondja, hogy a tied nagy, annak valószínűleg hátsó szándéka van.

2010. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért mondják, hogy nagy, mert az övüké kisebb..:S ha nem vagy kövér akkor 95-től nagy, de sokat számít, hogy mell alatt mennyi. Ha elégedett vagy örülj neki, ha meg tönkreteszi a mindennapjaid, (mint nekem) akkor csináltasd meg.
2010. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!