Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdeményezhetnék?Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezhetnék?Van egy srác aki nem olyan rég költözött az utcánkba és egy párszor már láttam de csak nagyon ritkán látom.

Figyelt kérdés
Nagyon helyes. De nem tudok róla semmit. Még a nevét sem. Hogy tudhatnám meg?
2009. jan. 23. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor össze találkozol vele mosolyogj rá,szemez vel adj felé apró jeleket. Ha bátrabb vagy akkor akár oda is mehetsz hozzá.Nézd meg hol lakik,milyen név van kiirva,ismerösöket kérdezd meg de az a legegyszerűbb ha oda mész hozzá és megkérdezed hogy hivják...stbés elkezdödik a beszélgetés. De ne nyomulj mert a legtöbb pasi azt nem szereti.
2009. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszike a választ csak az az igazság hogy nem nagyon merek mert még soha nem volt barátom és nem is foglalkoztam annyira a fiúkkal vagyis még nem pasiztam amúgy tudom hogy melyik házba lakik. És van egy tesója egy kishuga párszor láttam a buszon arra is gondoltam hogy vele kéne szóba elegyednem de mit mondhatnék neki????
2009. jan. 23. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
A húgának? Mondjuk ezt: "Láttalak egy fiúval. A bátyád? Hogy hívják? Van barátnője? stb."
2009. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike! Csak tudod azon gondolkodtam hogy csak úgy ismeretlenül kérdezősködjek!? Nem fog hülyének nézni vagy ilyesmi?
2009. jan. 27. 10:03
 5/5 anonim válasza:

hát ilyen kérdésekkel én biztos hülyének néznélek


ugyanakkor abban is biztos vagyok, hogy már te sem vagy szűz...

2010. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!