Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy srác, aki mindenki más (barátok, bnők, ismerősök) szerint csúnya. Baj ez? Lehet belőle valami hátrányom/előnyöm, ha összejövök vele? Hogy kezdeményezhetnék nála? (mindjárt vége a sulinak:S)

Figyelt kérdés

(persze nem érdekel, hogy mások mit gondolnak róla. sztem nagyon cukii, és attól még, hogy mások azt mondják, h csúnya, nekem akkor is bejön.:))

16/L (amúgy a srác az évfolyamtársam:))


2009. máj. 27. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a fontos, hogy neked bejön-e. Ha igen (mert azt írtad), az a lényeg. persze fontos a barátnők véleménye, de ha nekik nem jön be, ne foglalkozz vele.

Kezdeményezz: vedd fel msnre, vagy sms...

2009. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak előnye van:nem hajtanak rá a bnők,meg a többi ribi.
2009. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen, arra már én is gondoltam, hogy legalább nem hajtanak rá a csajok.:D

Msn-re felvettem, de később kiderült, hogy most nincs otthon netje, ezért nincs fenn soha...:(

2009. máj. 27. 16:46
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem aztán mindeggy, hogy hajtanak-e rá más csajok. ha szeret, akkor úgysem fog más csajjal lelépni, ha meg nem szeret, akkor nem érdemel meg.
2009. máj. 27. 16:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
egy jó tanács soha ne azt nézd a töbségnek mi a véleménye erről vagy arról a pasiről vagy akár csajról.nem az a lényeg ki kinek tetszik kinek nem. az a lényeg neked és egymásnak bejöjjetek, és hidd el a szépség nem minden,amit értékelni tudunk az a belső tulajdonságai a viselkedése ami sokat nyom a latba.hátránya nincsen a dolognak.ha meg szeretnél vele jobban megismerkedni összejönni akkor biztosan összefudtok az iskolán bellűl ilyen olyan kérdést mindig fel lehet tenni még ha nem ismered akkor is csak bátran. sok sikert!
2009. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát? Mindenképpen menj oda hozzá.. esetleg vedd fel msn-re, h viszonyul hozzád a srác?
2009. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk szeretik ha a lány kezdeményez! :)
2009. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval! Szeretik, én is szeretNÉM... :) :DD
2009. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Nekem nagyon szimpi, igazából nem tudom felfogni, hogy mások szerint csúnya.:D
2009. máj. 27. 18:23
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tetszett egy olyan fiú 1 éve kb (sulimba jár) mindenki aszonta rá milyen ronda xD de nem nan érdekelt ... (am nem jöttem vele össze) de mostmár h elszállt a rózsaszín köd már énis látom h milyen ronda xD
2009. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!