Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért vannak olyan balfékek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vannak olyan balfékek (legyen akár nő, vagy férfi), akik a problémáikat nem képesek megoldani, hanem rohangálnak a rendőrségre, vagy bíróságra?

Figyelt kérdés
egyszerűen, ha valakivel problémájuk van, rohannak a rendőrségre/bíróságra, hogy ott legyen "megoldva" a bajuk. nem érzik ezt... szánalmasnak? most úgy kell elképzelni, hogy azt jelentik fel, annak csinálnak bírósági ügyet, aki pont, hogy megoldani akarja, békés úton a dolgokat...
2010. dec. 21. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A kedves apuka nem enged a feljelentésből?
2010. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez így nem konkrét sajnos ... gondolom az eset egyik (feljelentett) szereplője te vagy, írd le pontosan hogy mi a szituáció és akkor lehet véleményt írni a dologról :)

rengeteg olyan helyzet adódhat amit egy ember egymaga nem tud megoldani sem szép szóval sem erővel, ilyenkor nincs más mint valamilyen hatósághoz fordulni. de könnyen lehet, hogy a te esetedben nem ilyen helyzet van, és a békés úton való megegyezés a legcélravezetőbb.

2010. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

meg akartam beszélni a dolgokat valakivel - mert muszáj lett volna megbeszélni, volt egy raklapnyi félreértés. nem bántottam senkit, egyszerűen MUSZÁJ lett volna megbeszélni. túlságosan rossz embernek láttak, tartottak, pedig én igazából jót akartam, és mert szeretem valakit.

mint mondom, nem ártó szándékkal csináltam. ők ellenségesek voltak velem szemben, ok nélkül, ezt is ki akartam küszöbölni, ismerjenek meg olyannak, amilyen igazán vagyok. végül aztán feljelentettek, pont ők, akik engem fenyegettek, meg megaláztak...

2010. dec. 21. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:

engem egy csaj azért jelentett fel mert irt a képem alá hogy csonti vagyok, visszairtam hogy ő meg drótkefe fejű és mehettem idézésre.

Amikor eljut az ügy a rendőrségtől az ügyészségre, az ügyészség felméri hogy a tetted mennyire veszélyes a társadalomra, és ejtik az ügyet.

se megrovás se semmi.

bele lehet botlani ilyen papa kedvenceibe, a lényeg hogy nem lehet belőle baj.

azértis mennek a rendőrségre mert as feljelentés ingyenes és tudják h bosszuságot okoznak vele.

engem speciel azért jelentett fel mert látni akart.

hát nem jött össze mert nem lett belőle tárgyalás, mivel az ügyészség nem tartotta annyira komolynak(kiröhgték)

2010. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem sajna lesz. mert -balszerencsémre- többször elmentem hozzájuk, és egyik alkalommal rendőrt hívtak (úgy, hogy nem is tudtam róla, szóval sunyiban).
2010. dec. 21. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor a vád zaklatás ?

hogyha valóban csak meg akartál beszélni valamit, akkor nem lehet semmi baj belőle. maximum azt mondják hogy ne menjél hozzájuk többet és kész. ettől az alap probléma nyilván nincs megoldva, de hogyha jóhiszeműen, megoldási szándékkal kerested fel többször, és ő ezért szabadított rád rendőröket, akkor nincs félnivalód :)

2010. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha mész idézésre gyüjtsd a buszjegyet

annyi a jó benne hogy visszakérheted a zsaruktol az árát

erről idézés végén nyilatkoznod kell

látod én sem vagyok rács mögött:D

az megy először biroságra,és az üt elsőként aki kifogy az érvekből.

2010. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja és ujjlenyomat vételre és fotózásra számithatsz!

Először tanuként fognak beidézni utána gyanusitottként

2010. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szal regisztrálva lesz az ujjlenyomatod, ugyhogy további ténykedésekkor kötelező a kesztyű!
2010. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!