Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt szépen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt szépen megfogalmazni egy férfi esetében?

Figyelt kérdés

Milyen szép gondolatokkal fejezhetném ki, ha azt akarom mondani egy férfinak, hogy:


Nagyon különleges arca van, karakteres, olyan, amit nehezen áll meg az ember, hogy ne simogassa meg.


Ezt szépen milyen gondolattal mondhatnám el neki?Hogyan fogalmazzam meg szépen?


2011. nov. 17. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
"Megzabálnálak" :)
2011. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Heheheeeeeeeeeeeee! :) Tündéri gondolat, de nem erre gondoltam! Azért ezt neeee! :D
2011. nov. 17. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Végignyalnám azt a cuki kis pofikádat:)

Ezt ne!!! :)

Szerintem ne mondj semmit csak lépj hozzá közelebb kezedet húzd le rajta amolyan érzékien és közben adj neki egy forró lassú puszit vagy egy forró csókot!

Vagy végig is nyalhatod az arcát!!! :)

Megjegyzem jóképű vagyok! :)

2011. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a párom! :) Ha az lenne, nem itt kérdeznék, már az arcára cuppantam volna. XD XD
2011. nov. 17. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:

mondd neki azt, hogy "Nagyon különleges arca van, karakteres, olyan, amit nehezen áll meg az ember, hogy ne simogassa meg."

ez szépen meg van fogalmazva :)

2011. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössszssssszzzzzzzzz, marha sokat segítettetek! XD XD xD
2011. nov. 17. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!