Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnék meg valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnék meg valamit a szerelmemről?

Figyelt kérdés
Közösségi oldalakon nincs fent, nincs email címe se.A telefonszáma sem él már amit tudtam.Egyedül a szülei címét tudom(csak azt nem tudom hogy ő ott lakik-e még).De oda nem tudok elmenni, mert nagy a távolság és nem is kedvelnek engem.
2010. dec. 21. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudsz róla semmit akkor ő nem a szerelmed. Ha visszont szeretne tartanátok a kapcsolatot nem tudom így mit akkarsz.
2010. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néhány barátját, ismerősét, volt osztálytársát, szomszédot, akárkit csak ismersz a környezetében, akiktől érdeklődhetsz, nem? Szüleinek vonalas telefonja sincs? És miért nem kedvelnek? Ha nagyon akarsz, akkor úgyis tudsz tenni érte, hogy utol érd.
2010. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ezeken a közösségi oldalakon a haverjai csak fennvannak, legalább 1-2, tőlük talán megtudnál valamit.
2010. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából ez egy elég hosszú történet.Kb. 6 éve ismerkedtünk meg, 2 évig együtt voltunk és én szakítottam vele, mert tulságosan magához akart láncolni, nálunk lakott messze az otthonától és csak én voltam neki, nem voltak barátai.Ő mindig keresett engem, szóval valamennyire tartottuk a kapcsolatot, de amióta megváltozott a számom nem tud elérni.Kb. 2 éve találkoztunk is és kicsit össze melegedtünk.Azóta nem tudom kiverni a fejemból, és most már olyan kapcsolatra vágyok amilyen vele volt.

A családja azért nem kedvel, mert egy olyan fiúval jártam előtte akit ők lenéznek.

2010. dec. 21. 22:08
 5/5 A kérdező kommentje:
A hugát(aki nem kedvel) meg a barátnőjét megtaláltam a myvipen (nem tudom hogy még együtt vannak-e).Esetleg valami olyan sztori kellene amit idegenként írnák valamelyiküknek és így megtudhatnám a címét vagy a telszámát.
2010. dec. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!