Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért szorongok, ha a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szorongok, ha a szerelmemről van szó?

Figyelt kérdés

Sok hányattatás után megtaláltam számomra az igazit és rettegek, hogy ha valamire nemet mond, vagy elveszítem, átéltem már pár pánikrohamot ... :(


Soha nem volt ilyen korábban, lazán tudtam belemenni kapcsolatokba, hogy nem alakítottam ki kötődést, de most ragaszkodom nagyon és frászt kapok a gondolattól, hogy elveszítem, elhagy stb mint oly sokszor történt már meg hosszabb kapcsolataimmal is ...


Függő lettem, mint egy drogos ... meg iszom a levét annak, hogy páran átmentek rajta és összetörték a szívét, velem keménykedik néha úgy érzem ... kéne ezen változtatni, hogy nyíljon ki ...


Tanácsok?


27/F


2011. júl. 13. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy jött le,hogy mindketten ugyanattól féltek.Ez azért baj,mert tönkreteszi a kapcsolatotokat.Hatalmas szerencse kell ahhoz,hogy mindketten megnyugodjatok hosszú távon.Közös progik,közös élmények javíthatnak.Meg kellene tanulnotok lazítani picit,kifelé tekinteni,nem mindig a saját bajaitokkal foglalkozni.Szerintem.
2011. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 skarma ***** válasza:

Először is nyugodj meg, mert a párodnak sem használ, ha te is rágöcsölsz...

Inkább mutasd meg, hogy melletted nyugodt lehet, biztosítsd róla, hogy őt akarod, szereted, sosem okoznál neki fájdalmat... (persze csak akkor mondd ezt, ha komolyan is gondolod).

Mindig hallgasd meg. Ha hazaér, kérdezd, milyen napja volt, esetleg várd valami jó kajával, a lényeg, hogy lássa, hogy törődsz vele.

2011. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!