Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki gondol ránk azt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki gondol ránk azt meg lehet érezni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szeretek és van mikor csak így hirtelen eszembe jut és úgy érzem hogy ő is gondol rám. Szerintetek van ilyen?
2010. dec. 21. 21:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia meg lehet érezni :)
2010. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2010. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Funktasztikus ***** válasza:
ha deny blú avgy akkor meglehet ha egy átlag ember nem:P
2010. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. :)
2010. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fele fele arány :D Hát igazából én hiszek abban, hogy ha egy emberrel meg van az a bizonyos érzelmi kötődés ami ehhez kell, akkor meg lehet érezni :)
2010. dec. 21. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:

én is szoktam ilyet érezni:)

és szerintem lehetséges, ha nekem barátnővel sikerült akkor neked is sikerülhet szerelmeddel.

mármint, egyik nap volt egy olyan érzésem, hogy fel kell hívnom legjobb barátnőmet. semmi témám nem volt csak jött az érzés. hallanom kellett a hangját, valamiért tudtam hogy beszélnünk kéne, de pontosan nem tudtam miért. mit később kiderült elég ramatyul érezte magát barátja miatt és fel szeretett volna hívni csak nem volt pénz telóján.

szóval szerintem igenis előfordulhat:)

L/16

2010. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) Igen én is épp ezt mondtam, hogy szerintem ha van kötődés simán megérzed :D
2010. dec. 21. 22:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor megvan már, hogy miért képzeleg a lány, akit szeretek, hogy "mindenhol ott vagyok".
2010. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez aranyos volt :) Hát ezért bizony... :) Ha szerelmes vagy mindenhol őt látod :D
2010. dec. 21. 22:19
 10/11 anonim ***** válasza:
ha én erősen gondolok valakire akkor az eszembe jut.
2010. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!