Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi ezt szóba hozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ezt szóba hozza nekem, akkor mire gondol?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Hónapokkal ezelőtt ismertem meg, úgy érzem egyszer hogy szépen közeledik, máskor mást gondolok. Ma azonban felhívott, mint mindig :) és megjegyezte, hogy az egyetemen mellettem ülő sráccal nagyon jóba lettünk, összemelegedtünk.


Ezt tekintsem féltékenységnek? Számonkérő jellege volt erősan. De élveztem, mert imádom őt.


Számonkérés=féltékenység

Fltékenység = tetszés, vagy szerelem?


2011. okt. 22. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ja, és ja.
2011. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves Öntől, hogy válaszol, de érdemlegeset még jobb lenne. :)
2011. okt. 22. 21:11
 3/16 Smartguy86 ***** válasza:
Csak szimplán utálja magát, hogy olyan beszari és nem mer kezdeményezni. Ha tetszik neked, akkor segíts rá. Ha nem, akkor meg mindegy...
2011. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 DiMalto ***** válasza:
komolyan nem értem miért kell itt adni az értetlent,pontosan tudod te h mit akar(sz) miért itt kell erre választ keresni????????
2011. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De ezt tekinthetem egyértelmű igennek mostmár a részéről, igaz?


Annyi jelet küldött már nekem, de soha nem éreztem egyértelműnek.

2011. okt. 22. 21:16
 6/16 anonim ***** válasza:

oké :)

igen, tekintheted féltékenységnek, és valószínű tetszel neki mivel érdeklődik, érdekli hogy van-e valaki a láthatáron.

tehát: számonkérés=féltékenység = tetszés


remélem kielégítő választ adtam :)

2011. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert azt tudom, hogy én mit akarok, de azt nem, hogy ő mit? Hónapokkal ezelőtt kezdte ezt, nem gondoltam már, hogy kedvel, annyi idő. A férfiak nem ennyit várnak egy nőre.
2011. okt. 22. 21:18
 8/16 Smartguy86 ***** válasza:

Van az a fura dolog, hogy absztrakció. Próbáld meg úgy nézni a dolgot, hogy ő nemileg FÉRFI :)


Értsd: nem küldözget kétes jeleket, se nem taktikázik, se nem praktikázik, csak férfi! Tetszel neki? Tetszel. pont.


Akkor hajrá ;)

2011. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

bizony vannak olyan hülyék akik hónapokat várnak egy lányra!

mindketten mást akartok, mert ő téged, te pedig őt...

2011. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Háháhááááá, az utolsó nagyon nagy volt.


Azért megérthetnétek, hogy nőként nem nekem kellen ekezdeményezni. Ha ő nem lép, honnan tudhattam volna.

2011. okt. 22. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!