Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar titeket ha egy lánynak kapa fogai vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem áll ki előre max picit ferdék a fogai vagy az első kettő egymásra hajlik vagy befelé áll. Szerintetek? Lehet akkor is szép és vonzó mosolya egy lánynak?
2009. jan. 23. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
én ezekért odavagyok, egyediek :-)
2009. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem tetszik. Azért van a fogszabályzó, hogy az ilyen szépséghibákat kijavítsák.

A kapa fog meg csúnya.

2009. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Számomra nagyon kiábrándító, ha egy lánynak szabálytalanok a fogai... Az képes az összhatást teljesen lerombolni, lehet bármilyen szép és csinos. :(
2009. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Hát attól függ. Lehet, hogy idősebb koromba veszek egy földet, a megműveléséhez még jól jöhet.
2009. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
14%
Elöző válaszoló!De cukker vagy...:)
2009. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a fogszabályzó sem segít a kapa fogakon, mert ugyanúgy kapa fogak maradnak...max csak a ferdeségén
2009. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
engem nem zavarna bébi.:D
2009. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
61%
A fogszabályzó igenis segít rajta... nekem sem voltak szép fogaim, de miután használtam fogszabályzót nagyon szépek lettek..Bár én még kisebb voltam mikor orvoshoz mentem.
2009. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hát, a fogszabályzó szexibb, mint a kusza fogak. ráadásul a kusza fogú csajok kevésbé mosolyognak, kacagnak és ezért mogorvábbnak látszanak....
2009. jan. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is kacskák picit a fogaim (nem állnak előre) és mégis mosolygok állandóan...
2009. jan. 26. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!